Blanka Lipińska opowiedziała o wadach Barona. "Ja się już teraz denerwuję, jak o tym mówię"

Julita Buczek 30.04.2020
blanka lipińska
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Blanka Lipińska w bardzo szczerym wywiadzie narzeka na Barona. Tych cech nie lubi u niego najbardziej.

O Blance Lipińskiej zrobiło się głośnio, kiedy wydała kontrowersyjną serię książek "365 dni". Od tego czasu zaczęła pojawiać się na ściankach i bardzo szybko znalazła się na pierwszych stronach gazet.

Niedawno pochwaliła się informacją na temat swojego nowego związku. Okazuje się, że jej partnerem jest Aleksander Milwiw-Baron były chłopak Julii Wieniawy. Blanka bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami, na temat swojego partnera.

Blanka Lipińska opowiada o wadach Barona

W ostatnio udzielonym wywiadzie, którego udzieliła również postanowiła wspomnieć o swoim obecnym chłopaku. Pisarka w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem chętnie opowiedziała o jej relacji z przystojnym gitarzystą. Krzysztof postanowiła zadać jej dość odważne pytanie.

Co Cię wkurza w Alku, czego nie widziałaś wcześniej? - zapytał Ibisz.

Lipińska postanowiła odpowiedzieć na dociekliwe pytanie rozmówcy.

On wie, co ja teraz powiem, otóż Baron nie ma poczucia czasu i on potrafi się spóźnić 6 godzin, a ja dla odmiany jestem dwie minuty przed czasem, ale nigdy dwie minuty po, i teraz sobie wyobraź, że osoba super zorganizowana, uporządkowana spotyka człowieka artystę, dla którego czas jest rzeczą względną. To jest coś, co doprowadza mnie, ja się już teraz denerwuje, jak o tym mówię – poskarżyła się Blanka.

Po tej odpowiedzi Krzysztof postanowił zapytać o to co Blankę najbardziej wzrusza w Alku. Jej odpowiedź może niektórych zaskoczyć.

Wzrusza mnie bardzo w Alku jego dobroć i sposób, w jaki potrafi rozmawiać i nawet jeśli jest taka sytuacja, że gdzieś tam się spóźni i potem sposób, w jaki on tłumaczy, bo wiesz, jest Aleksander Baron i jest ktoś, kto się nazywa Aluś i ten Aluś, to jest postać, która wzrusza mnie najbardziej na świecie i to jest takie lovki, lovki. Wtedy Lipińska robi się taką straszną ci**ą – wyznaje pisarka.

Lubisz oglądać takie szczere wywiady?

Zobacz także: Sara Boruc pokazała mieszkanie. Jest bardzo luksusowe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów