Blanka Lipińska obchodzi 35. urodziny. Sama sprawiła sobie prezent: "Rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści 365 dni"

Róża Piasecka 22.07.2020
Blanka Lipińska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Blanka Lipińska kończy dziś 35 lat. Ten dzień to dla niej prawdziwe święto - właśnie zaczyna zagraniczną karierę!

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Zasłynęła publikacją erotycznej powieści "365 dni", której ekranizacja okazała się ogromnym sukcesem. Chociaż jej twórczość nie wszystkim przypada do gustu, Lipińska nie zraża się krytycznymi opiniami i konsekwentnie realizuje swoje cele. Jednym z nich było rozpoczęcie międzynarodowej kariery. Jak się okazuje, jej marzenie właśnie się spełniło!

Zobacz także: Blanka Lipińska na zdjęciu z dzieciństwa. "Gruba, ale urocza!"

Autorka pochwaliła się w najnowszym wpisie na Instagramie, że udało jej się podpisać kontrakt z międzynarodową agencją. To oznacza, że niedługo jej powieść trafi do rąk czytelników na całym świecie. Lipińska rozpoczyna od podboju Ameryki!

Dziś moje 35 urodziny. A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent jaki mogłam. Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie. Tym samym rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści 365dni. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BLANIU. Życzę sobie aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą... 100 lat!

Przyjaciele w komentarzach pod postem zasypują Blankę gratulacjami. Ona sama nie ukrywa tego, że jest z siebie bardzo dumna. Nic dziwnego - niewielu polskich pisarzy udało się zdobyć taką popularność!

Autorka wybiera się dziś na zagraniczne wakacje z ukochanym. Ciekawe, co przygotował dla niej Baron!

Czego życzycie Blance?

Przypomnij sobie, jak wyglądała premiera jej filmu:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów