Blanka Lipińska o koronawirusie: "Nasze społeczeństwo zaczyna popadać w obłęd"

Malwina Wasilewska 12.03.2020
Blanka Lipińska
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Autorka powieści erotycznych prosi fanów o zachowanie spokoju.

Blanka Lipińska postanowiła zabrać głos w sprawie koronawirusa, który obecnie wzbudza największe emocje w mediach. Autorka bestselleru "365 dni" zdradziła, jak przygotowuje się do ewentualnej kwarantanny. Ponadto wystosowała apel do Polaków.

Blanka Lipińska o koronawirusie

Blanka Lipińska, tak jak Viola Kołakowska czy Julia Wieniawa, skomentowała panikę wywołaną koronawirusem. Pisarka wyznała na InstaStories, że planuje zrobić zapasy w obawie przed rozprzestrzenieniem się choroby i zamknięciem placówek handlowych.

Mimo że sytuacja w kraju jest niestabilna i wciąż dowiadujemy się o kolejnych przypadkach zakażeń, Blanka Lipińska apeluje, by zachować spokój i nie wykupować masowo... papieru toaletowego.

Nasze społeczeństwo zaczyna popadać w obłęd, paranoję i panikę, i nie ma to absolutnie nic wspólnego z realnym zagrożeniem. Kochani, używajcie rozumu. Jeśli boicie się czegoś, to to sprawdźcie. Sprawdźcie zagrożenie, zapobiegajcie mu. Ale nie idźcie w owczym pędzie, wykupując papier toaletowy ze sklepów, bo to do niczego nie prowadzi i później zostaniecie tylko z tonami jedzenia i papieru toaletowego - zaapelowała.

Lipińska dodała, że w ramach robienia zapasów planuje kupić wino, cebulę, jajka i kapustę kiszoną. A wy zrobiliście zapasy?

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów