Blake Lively żartuje ze zdjęć "bez makijażu". Jej jest wyjątkowe. Nie wszyscy fani zachwyceni

Katarzyna Leszczyńska 04.01.2018
Blake Lively żartuje na Instagramie
Fotografia: Instagram/Blake Lively

Powinna w ten sposób żartować?

Blake Lively wraz z mężem Ryanem Reynoldsem często publikują zabawne posty na swoich kontach na portalach społecznościowych. Media na całym świecie jeszcze jakiś czas temu żyły żartami, które para zrobiła sobie wzajemnie z okazji urodzin. Niedawno Ryan znów dowcipkował ze swojej żony, publikując jej zdjęcia z filmu, w którym kobieta gra bezdomną.

Tym razem to znów Blake postanowiła zażartować. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że ma na sobie makijaż. Do tego można dopatrzeć się na nim efektów przeróbki graficznej. Lively podpisała jednak zdjęcie w mylący, a jednocześnie ironiczny sposób. Aktorka napisała, że do zdjęcia pozuje bez makijażu i tak wygląda naturalnie.

Blake Lively żart bez makijażu
Fotografia: Instagram/Blake Lively

Fani Lively są oburzeni jej zdjęciem „bez makijażu”

Choć fani Blake Lively już doskonale znają poczucie humoru aktorki, niektórzy internauci byli oburzeni postem gwiazdy. W komentarzach pod postem wybuchło niemałe poruszenie. Wielu internautów wyraziło swoje niezadowolenie z tego typu żartów lub oszustwa, jakie aktorka stosuje na Instagramie.

Bez makijażu, naprawdę? Kobiety cię znienawidzą.

Urodziłaś się z różową szminką, czarnymi kreskami na oczach i opalona?

Myślę, że nastolatki widząc ten hashtag uwierzą w to, ponieważ tak wszyscy wyglądają w telewizji i czasopismach. Nastolatek może łatwo pomyśleć, że tak rzeczywiście wygląda bez makijażu.

Zawsze cię lubiłem, ale takie posty dają dzieciom i nastolatkom fałszywy obraz ciała, który jest po prostu bzdurą. Wszystko jest fałszywe i ty też.

Większość internautów zwraca uwagę na to, że nie każdy potrafi poprawnie odczytać tego typu ironiczne żarty. Widać to również po komentarzach osób, które naprawdę uwierzyły, że Blake w ten sposób wygląda naturalnie. A jak wy myślicie? Czy tego typu posty naprawdę mogą wyrządzić komuś krzywdę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów