Blake Lively przyznała, że w swoim mężu jest zakochana "przez większość czasu". Co z resztą? Wyjaśnia

Redakcja 01.08.2017
Ryan Reynolds i Blake Lively
Fotografia: East News

Przy okazji aktorka wyjaśniła, dlaczego Ryan Reynolds umieszczał zabawne tweety o ich córce. 

Blake Lively i Ryan Reynolds tworzą jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Małżeństwem są od 2012 roku i doczekali się już dwóch córek - James przyszła na świat trzy lata temu, a Ines zaledwie rok temu. Choć para chroni prywatność swojej rodziny, od czasu do czasu aktorzy uchylają rąbka tajemnicy opowiadając o swojej rodzinie. 

Zobacz także: "Kevin sam w domu" wróci na Boże Narodzenie! I to w wersji dla dorosłych

Szczególnie chętny na zwierzenia jest aktor, którego tweety dotyczący córki James przeszły już do historii internetu. Wystarczy przypomnieć chociażby dwa z nich. 

Moja córka ma 6 miesięcy i już rysuje. Powiesiłbym jej prace na lodówce, ale są do bani. 

Dla mojej córki poszedłbym w ogień. No, może nie w ogień, bo to niebezpieczne. Ale wszedłbym do bardzo wilgotnego pokoju. Ale nie tak bardzo wilgotnego, bo wiecie...moja fryzura. 

Dobry żart?

Do słynnych już tweetów, w wywiadzie udzielonym "Glamour", odniosła się żona aktora, Blake Lively. Jak przyznała, wszystko zostało dokładnie przygotowane i wymyślone. 

Równie dobrze mógłby pracować dla "Enquirer" (amerykański plotkarski magazyn - red.). Kiedy mówi "moja córka", tak naprawdę nigdy, przenigdy nie mówi o niej. Wszystko jest całkowicie wymyślonym scenariuszem, który czasami mi opowiada tylko i wyłącznie po to, żeby mnie rozśmieszyć. Ale ja jestem w nim tak zakochana, kiedy pisze takie rzeczy. Mam na myśli, że jestem w nim zakochana przez większość czasu, ale szczególnie wtedy, gdy pisze takie rzeczy - powiedziała Blake Lively w rozmowie z "Glamour". 

Zobacz także: 40 najlepszych komedii wszech czasów

Gdy zaciekawiona i nieco rozbawiona dziennikarka zaczęła dopytywać, dlaczego aktorka w swoim mężu jest zakochana tylko "przez większość czasu", pośpieszyła z wyjaśnieniem. 

Powiedziałam "przez większość czasu", ponieważ jeśli bym powiedziała: "Jestem zakochana w nim przez cały czas" to przewrócilibyście oczami i pomyśleli: "Jej życie jest takie wspaniałe, jest tak doskonała". Więc, to jest mój mechanizm obronny - przyznała Lively. 

Cóż, najważniejsze, że się kochają ;-) 

Ryan Reynolds i Blake Lively
Fotografia: East News

Ryan Reynolds i Blake Lively

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów