Blake Lively po ciąży schudła 28 kilogramów. Na zdjęciu zaprezentowała nową figurę i zdradziła, jak tego dokonała

Anna Respondek 13.02.2018
Blake Lively
Fotografia: EAST NEWS

Blake Lively po 17 miesiącach od urodzenia dziecka zaprezentowała nową figurę. Opowiedziała, jak udało jej się zrzucić aż 28 kilogramów. 

Blake Lively to jedna z najpiękniejszych aktorek Hollywood. Gwiazda swoją urodą wyróżnia się na tle koleżanek z branży, które często wyglądają jak kopie. Aktorka odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Od 2012 roku związana jest z Ryanem Reynoldsem, z którym ma dwie córki, James i Ines. 

Zobacz także: Te sygnały świadczą o tym, że jesteś gotowa na dziecko

Gwiazda, która we wrześniu 2016 roku urodziła drugie dziecko, od tamtego czasu starała się wrócić do formy. W poniedziałek, 12 lutego, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje nową figurę. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie, tak samo jak wynik, który udało się jej osiągnąć. Lively schudła aż 28 kilogramów. 

Okazało się, że nie jesteś w stanie zrzucić 28 kilogramów, które przytyłaś w trakcie ciąży, tylko przewijając zdjęcia modelek na Instagramie i zastanawiając się, czemu nie wyglądasz tak jak one. 10 miesięcy tycia i 14 miesięcy chudnięcia. Czuję się dumna - napisała. 

Don Saladino, który pomógł aktorce wrócić do formy, zdradził, jak udało im się osiągnąć tak dobry wynik. Wyjaśnił, co jego zdaniem miało na to największy wpływ. Okazało się, że przede wszystkim Lively była "skazana" na żywność dobrej jakości, choć czasem mogła pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Saladino wyjawił także, jakie ćwiczenia jego zdaniem są najlepsze. 

Powtarzam to większości ludzi. Nie potrzeba ćwiczyć po 90 minut dwa razy dziennie. Wystarczy 20 minut dobrego treningu, podczas którego naprawdę się spocimy i do którego się przyłożymy - zapewnia. 

Fani komplementują wygląd Blake Lively

Fani aktorki licznie skomentowali najnowszą fotografię. Na post zareagowało ponad dwa miliony osób. 

Tak właśnie chciałabym wyglądać po ciąży. 

Kocham to jak wglądasz. 

Jesteś dla mnie inspiracją - pisali. 

A Wam, jak podoba się nowa figura Blake Lively?

Zobacz także: Czy ciążą wśród znajomych można się zarazić?

Po lewej: Blake Lively trzy miesiące po porodzie. Po prawej: Blake Lively obecnie.

Untitled collage (62)
Fotografia: EAST NEWS/Instagram/blakelively
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów