Nie poznacie Blake Lively na nowych zdjęciach. Aktorka oszpeciła się do roli w nowym filmie, w którym zagra bezdomną

Katarzyna Leszczyńska 06.11.2017
Blake Lively
Fotografia: Instagram/Blake Lively

Jak wygląda?

Blake Lively to jedna z najpiękniejszych i najlepiej ubranych aktorek Hollywood. Gwiazda dba o swój wygląd, zarówno szykując się na wielkie gale, jak i wychodząc z domu każdego dnia. Większość jej charakteryzacji jest strzałem w dziesiątkę. Jej fani przywykli do tego, że nawet role, które do tej pory grała, wymagały od niej schludnego ubioru, a niekiedy nawet idealnego, np.: jej postać w serialu „Plotkara”. Oprócz tego znana była z długich blond włosów, które niedawno postanowiła ściąć.

Tym bardziej zaskakują najnowsze zdjęcia, jakie wyciekły do sieci. Blake niedawno obchodziła urodziny swojego męża, Ryana Reynoldsa. Obecnie gwiazda pracuje w Dublinie nad nowym filmem z jej udziałem „The Rhythm Section”. I właśnie stąd pochodzą najnowsze zdjęcia aktorki. Jej postać to włóczęga, która nie dba o swój wizerunek. Lively występuje tu w potarganych włosach, brudnych i powyciąganych ubraniach oraz bez makijażu. W takim wcieleniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Naprawdę trudno ją rozpoznać.

Widać jednak, że aktorka potrafi poświęcić się dla roli. Zwłaszcza, że w filmie zagra jedną z głównych postaci. Obok niej zobaczymy m.in. Jude’a Law. Premiera filmu zaplanowana jest na luty 2019 roku. Jak na planie produkcji prezentuje się Blake w swojej „zaniedbanej” stylizacji?

Blake Lively ucharakteryzowana do nowego filmu
Fotografia: EAST NEWS
Blake Lively ucharakteryzowana do nowego filmu
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów