Blake Lively i Ryan Reynolds przeznaczyli milion dolarów na walkę z koronawirusem. "Chyba wszyscy się zgodzimy, że Covid-19 to dupek"

Julita Buczek 18.03.2020
Blake Lively i Ryan Reynolds
Fotografia: EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Gwiazdorska para zdobyła się na szczególny gest. Okazuje się, że przekazała aż milion dolarów jednej z amerykańskich fundacji.

W związku z coraz bardziej rozprzestrzeniającym się wirusem wiele gwiazd postanowiło wesprzeć fundacje czy organizacje z nim walczące. Blake i Ryan również postanowili podjąć się tematu i przeznaczyć część swojej fortuny na walkę z pandemią.

Blake Lively i Ryan Reynolds przekazują pieniądze na banki żywności

Małżeństwo w swoich ostatnich wpisach postanowiło podzielić się ze swoimi fanami, że przekazują milion dolarów na banki żywności. Na instagramowych profilach obojga aktorów pojawiła się o tym informacja.

Covid-19 brutalnie wpłynął na osoby starsze i niezamożne rodziny. Ryan i ja przeznaczamy łącznie milion dolarów na organizacje Feeding America i Food Banks Canada. Jeśli też możesz coś przekazać, te organizacje tego potrzebują. Mimo że musimy się od siebie dystansować, aby chronić tych, którzy nie mają możliwości być na kwarantannie, jesteśmy razem. Pamiętajcie o samotnych i odizolowanych. Facetime, Skype, nakręćcie filmik. Pamiętajcie, że miłość przekracza wszelkie bariery. Społeczności połączyły siły - robią zakupy dla starszych i posiłki dla dzieci. Każdy z nas może zrobić coś dla innych, nawet jeśli jest to, po prostu pozostanie w domu. Przesyłam Wam wiele miłości - napisała Blake. 

Aktor postanowił dodać publikację w swoim stylu i jednoznacznie określił wirusa.

Chyba wszyscy się zgodzimy, że Covid-19 to dupek. Troszczcie się o swoje ciała i serca. Zróbcie miejsce na radość. Zadzwońcie do kogoś, kto jest sam i może potrzebować kontaktu - napisał. 

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów, większość z nich była zachwycona gestem małżeństwa.

Cudowni!

Gdyby wszystkie gwiazdy postąpiły w ten sposób, byłoby niesamowicie!

Kochamy was!!

Co sądzicie o geście małżeństwa?

Zobacz także: Pierwszy polski pacjent z koronawirusem jest zdrowy! "Niech ta informacja będzie światełkiem w tunelu"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów