Blake Lively i Leonardo DiCaprio byli parą. Nie uwierzycie, co aktorka mu wtedy przesyłała

Emilia Klima 31.08.2017
Blake Lively
Fotografia: Instagram.com/blakelively

Dziwne szczegóły związku aktorskiej pary zdradził producent serialu "Plotkara". 

Blake Lively jest teraz szczęśliwą żoną Ryana Reynoldsa, z którym ma dwójkę dzieci. Niektórzy mogli już zapomnieć, że aktorka w 2011 przez pięć miesięcy była związana z największym podrywaczem Hollywood, Leonardo DiCaprio. O relacji zrobiło się znów głośno za sprawą jednego z producentów "Plotkary". Serial, który uczynił z Lively gwiazdę pierwszego formatu, w tym roku obchodzi dziesięciolecie powstana, co magazyn "Vanity Fair" uczcił serią publikacji na temat kulis kultowej produkcji.

Jedna z opowieści dotyczyła Blake Lively, która w czasie kręcenia serialu spotykała się z DiCaprio. Joshua Safran w rozmowie z magazynem zdradził, że aktorka wysyłała mu... zdjęcia lalki. 

Kiedy kręciliśmy "Plotkarę" w Los Angeles, Blake miała przy sobie pewną konkretną lalkę. Robiła jej zdjęcia i przesyłała je Leo. Wiecie, wtedy nie było Instgarama, to był jej sposób na dokumentowanie życia. W pewien sposób wyprzedzała swoje czasy - zdradził.

Niestety, producent nie wyjaśnił, jaka to była lalka i co było w niej wyjątkowego. Ta tajemnica najpewniej na zawsze zostanie z Blake i Leonardo. Może i lepiej ;)

tumblr_llgvcggB9u1qcccdco1_500
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów