Black Friday w drogeriach. Popularne kosmetyki tańsze nawet o 70%. Co kupimy w Hebe i Douglasie?

Anna Respondek 24.11.2017
Okazję na Black Friday
Fotografia: EAST NEWS

Gdzie pojawią się najlepsze okazje?

Blach Friday na dobre zagościł w Polsce. Rozwój tego "święta zakupów" spowodował, że już nie tylko sieci odzieżowe czy dyskonty, ale również najpopularniejsze drogerie proponują klientom wyjątkowe okazje. 

Gdzie Czarny Piątek będzie najatrakcyjniejszy dla miłośniczek kosmetyków? Niektóre firmy proponują zniżki sięgające nawet 70 procent, a spodziewać się ich możemy nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także na stronach internetowych. 

W większości drogerii okazje trwają cały weekend od piątku 24 do niedzieli 26 listopada. Popularna marka Hebe proponuje 50 procent zniżki na ponad tysiąc produktów, w tym Dove, Tołpa czy Soraya. W Super-Pharm możemy spodziewać się ciekawych przecen na kosmetyki do makijażu, na przykład popularnej marki Bourjois czy Rimmel, które wyniosą nawet 50 procent. W Douglasie, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych zniżka na wybrane artykuły wyniesie 60 procent, a na cały asortyment 20 procent. 

Największą zniżkę proponuje marka Avon, która w swoich sklepach internetowych przewidziała nawet 70 procent obniżki. Warto również zajrzeć do Yves Roche, w którym będzie można wybrać trzy dowolne kosmetyki (oprócz tych oznaczonych zielonym punktem), za które zapłaci się 50 procent mniej.    

Macie już swoje typy? ;)

giphy-downsized (24)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów