Black Friday w Biedronce. Popularne produkty tańsze nawet o 23 procent

Anna Respondek 23.11.2017
Biedronka
Fotografia: EAST NEWS

Jakie promocje w tym dniu dla klientów przygotował dyskont? 

Sieciówki i dyskonty prześcigają się w atrakcyjnych propozycjach na Black Friday, którymi chcą przyciągnąć jak największą ilość klientów. Wczoraj pisaliśmy o wyjątkowej promocji, jaką przygotował Rossmann. Dzisiaj czas przyszedł na Biedronkę, która nie pozostaje w tyle.

Czarny Piątek w Biedronce potrwa cały weekend od piątku 24.11 do niedzieli 26.11. Jak podaje portal Bezprawnik.pl, z informacji prasowej przesłanej przez koncern Jeronimo Martins Polska można się dowiedzieć, że zniżka obejmie produkty takie jak elektronika, laptopy, akcesoria komputerowe, powerbanki, sprzęt audio, telefony i akcesoria do nich. 

Dodatkowo zniżka będzie również dotyczyła wszystkich sprzętów do gotowania i sprzątania oraz akcesoriów do włosów. 

Są jednak pewne ograniczenia. Wszystkie produkty będzie można otrzymać taniej, jeśli jest się właścicielem karty "Moja Biedronka". 

Czarnopiątkowym rabatem objętych zostało ponad 150 produktów. Wśród nich znalazły się na przykład: smartfon Myphone Q-Smart Black Edition w cenie 199,43 zł/szt. oraz powerbank Hykker 2000 MAH MIX w cenie 10 zł/szt. Kierowców z pewnością zainteresuje nawigacja samochodowa 7” Hykker w cenie 165,55 zł/szt. czy radio samochodowe Hykker w cenie 69,22 zł/szt. Z kolei w każdym domu przydadzą się: rozdrabniacz 1l 400W Hoffen w cenie 36,95 zł/szt. czy stacja pogodowa Smukee w atrakcyjnej cenie 20,78 zł/szt. Powyższe ceny są cenami po obniżce. Klientom rabat zostanie naliczony przy kasie - głosi oświadczenie firmy. 

Gotowi na Czarny Piątek? ;)

biedr1
Fotografia: Biedronka.pl
biedr12
Fotografia: Biedronka.pl

Wyjątkowe akcesoria damskie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów