Biznes Ewy Chodakowskiej upada?! Trenerka komentuje: "Nie da się robić wszystkiego"

Julia Pandecka 26.07.2019
Ewa Chodakowska w kwiecistej sukience i okularach robi sobie selfie w lustrze
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska to gorące nazwisko w polskim show-biznesie. Ma własną firmę, która ostatnio zaliczyła spadki, co wytknęły jej media. Jak trenerka tłumaczy się z tego? 

Ewa Chodakowska to bardzo popularna trenerka, która znana jest z całej sieci produktów związanych ze zdrowiem i ćwiczeniami, w tym batony, bio kosmetyki, a nawet stroje kąpielowe. Podczas, gdy Chodakowska pracuje nad kolejnymi projektami, media zanotowały spadek przychodów jej firmy. W sieci zawrzało na temat upadających biznesów trenerki. A jaka jest prawda? O tym postanowiła napisać szczerze sama Ewa Chodakowska do swoich fanów.

Zobacz także: Chodakowska krytykuje na Instagramie otyłą rodzinę? "Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom"

Ewa Chodakowska komentuje upadek swojej firmy

Ostatnio w sieci pojawiła się niepokojąca nowina, jakoby biznes Ewy Chodakowskiej upadał. Media podały informację, że trenerka zanotowała spadek wpływów o 35%, a jej zysk jest mniejszy o połowę. Okazuje się jednak, że nie do końca jest to prawdą.

Ewa Chodakowska nie chciała reagować na plotki, jednak ostatecznie postanowiła zabrać głos.

Na chwilę zamknęłam buźkę i pomyślałam, że nie będę reagować... Z drugiej strony, czy nie powinnam wykorzystać faktu, że mam zasięg dużo większy niż niejedne media i powiedzieć prawdę?

Chodakowska wyjaśniła swoim fanom, dlaczego faktycznie BeBio.pl zalicza spadek przychodów. I nie ma to nic wspólnego z upadkiem firmy.

Nasza spółka BeBio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, ponieważ na rzecz nowych projektów zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki BeBio. Nie da się robić wszystkiego - pisze Chodakowska.

Trenerka dodała też, że w zamian za pozbycie się niektórych projektów, ma zamiar stworzyć nowe, z myślą o swoich fanach.

Wszystkie nowe projekty dały nam łącznie już teraz najlepszy rok. A jest dopiero lipiec. (...) Muszę zatem rozczarować wszystkie te osoby, które z satysfakcją zacierają łapki na mój upadek... Sorry! Ja dopiero się rozkręcam.

Pod postem Chodakowskiej pojawiło się wiele miłych słów od wiernych fanek, na które trenerka zawsze może liczyć. Z takim wsparciem bez wątpienia Ewa zawsze da radę.

Zobacz także: Przygnębiona Chodakowska żegna fankę: "Chwilę temu szalałyśmy razem"

Instagram daje gwiazdom możliwość do kontaktu z fanami, ale również zarobku. Ci celebryci zgarniają najwięcej za jeden post.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów