Natalia Siwiec nominowana do Biologicznej Bzdury Roku! Zobaczcie, co powiedziała!

Zuzanna Morska 04.12.2019
Natalia Siwiec
Fotografia: instagram.com/nataliasiwiec.official

Gwiazda wypowiedziała się na temat czerniaka. I popełniła przy tym niezłą gafę...

Natalia Siwiec została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku! Celebrytka znalazła się w plebiscycie m.in. u boku Wojciecha Cejrowskiego. Co takiego powiedziała gwiazda, że odnotowała taki "sukces"?

Jej wypowiedź dotycząca czerniaka przejdzie do historii. Sami zobaczcie!

Biologiczna Bzdura Roku: Natalia Siwiec nominowana do "nagrody"

Natalia Siwiec wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Gwiazda, która zdobyła popularność w czasie Euro 2012, cały czas jest na topie. Realizuje wiele kampanii promujących ubrania, biżuterię. Wiele też podróżuje i przy okazji łączy to z wychowywaniem córeczki Mii.

Ostatnio jednak znów jest o niej głośno ze względu na to, co powiedziała - a właściwie napisała - na temat czerniaka.

Pod jednym ze swoich postów na Instagramie gwiazda napisała wprost, skąd wg niej bierze się czerniak. Co sądzi o tej ciężkiej chorobie skóry?

Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry - stwierdziła.

Wpis spotkał się z ogromną krytyką ze strony obserwujących ją internautów. Skrytykowali oni teorię Natalii. A ona sama najpierw tłumaczyła, co miała na myśli, a ostatecznie skasowała swój wpis.

Jednak w sieci nic nie ginie i Siwiec za to stwierdzenie została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Sądzicie, że powinna otrzymać tę "nagrodę"?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów