Skandaliczny fragment biografii Wojewódzkiego! Czy mówi o znanej tancerce?

Anna Respondek 29.10.2018
Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Znany showman wywoła jeszcze większe kontrowersje?

Kuba Wojewódzki to znanych showman, który w Polsce robi karierę od wielu lat. Kontrwersyjny dziennikarz ma wyjątkowo mocno ugruntowaną pozycję, a jego talk-show emitowany w TVN wciąż nie traci na popularności. Niedawno Wojewódzki postanowił, że wyda swoją biografię. Na książkę czekało wielu zainteresowanych. Po targach książki, które odybyły się w Krakowie, w mediach pojawiły się pierwsze fragmenty, które już wywołały mały skandal. Showman postanowił opowiedzieć o swoich relacjach ze znaną tancerką. 

Kuba Wojewódzki opisał romans ze znaną tancerką?

Dla wielu książka Wojewódzkiego stanie się skarbnicą wiedzy nie tylko na temat jego życia, ale także na temat show-biznesu. Pierwsze fragmenty biografii już wywołały niemałe poruszenie. Wszystko to za sprawą urywku o domniemanym romansie ze znaną tancerką. 

Kiedy słynna Bożenka zawitała do mnie na pogawędkę, to tak nam się jakoś miło gawędziło, a potem dość zmysłowo żegnało, że postanowiliśmy zainicjować skontaktowanie bez kamer. Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania - napisał. 

Wiele osób ten fragment książki skojarzyło z postacią Bożenki z serialu "Klan", w którą wciela się Agnieszka Kaczorowska. Dziennikarz nie zdobył się jednak na to, aby "wypowiedzieć" jej imię i nazwisko wprost. Tancerka postanowiła jednak skomentować doniesienia show-mana. Trzeba przyznać, że zrobiła to w wyjątkowo dosadny sposób. 

Wyciąganie wniosku o romansie z fragmentu książki Kuby Wojewódzkiego jest nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem dziennikarzy, którzy takie rzeczy piszą, ponieważ we fragmencie nie było napisane, że cokolwiek oprócz "kawy poza kamerami" się między nami wydarzyło. Słabe jest to, że Kuba próbuje wypromować swoją książkę na popularnych obecnie nazwiskach - powiedziała dziennikarzom Plejady.

Przeczytacie książkę Wojewódzkiego? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Niektóre gwiazdy są z nami już od wielu lat. Jak bardzo się zmieniły?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów