Bill Cosby skazany! Komik trafi do więzienia

Paulina Ermel 26.09.2018
Bill Cosby
Fotografia: AP/Associated Press/East News

81-letni Bill Cosby został skazany! Sąd wydał wyrok w sprawie napaści seksualnej, której dopuścił się aktor. Grozi mu do 10 lat więzienia!

Bill Cosby został oskarżony o molestowanie seksualne 50 kobiet! Sąd uznał, że komik dopuścił się zarzucanych mu czynów i w związku z tym czekają go surowe konsekwencje. Cosby na pewno trafi do więzienia, ale to niejedyna kara, jaka go czeka.

Bill Cosby skazany

Portal Onet.pl podaje, że Bill Cosby na pewno trafi do więzienia na 3 lata. Prokuratorzy domagali się jednak najwyższego wymiaru kary, czyli 10 lat pozbawienia wolności. Wszystko zależy jednak od stanu zdrowia aktora i jego zachowania. Ponadto Cosby trafi do rejestru przestępców seksualnych i zapłaci także bardzo wysoką grzywnę - 25 tysięcy dolarów!

Przypomnijmy, że pierwsze oskarżenie o molestowanie seksualne pod adresem Billa padło już... 60 lat temu. Od tamtej pory aktor miał się dopuścić czynów karalnych wobec 50 kobiet! Wśród nich miały być modelki, aktorki, dziennikarki i kelnerki. Cosby miał odurzać swoje "ofiary" tabletkami, które rzekomo miały je rozluźnić i odstresować.

EN_01340495_3265
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów