Bilety na obóz Lewandowskiej wyprzedały się w 6 minut. Cena nie przeraziła fanów trenerki!

Julita Buczek 05.11.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram @annalewandowskahpba

Wyjazd sportowy z Anną cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej przedsiębiorczych polskich WAGs. Prócz autorskich programów treningowych w jej portfolio można znaleźć sieć kawiarni, catering dietetyczny, produkty spożywcze, centrum treningowe, kosmetyki czy bardzo popularne wśród fanów zaradnej trenerki obozy treningowe.

Bilety sprzedane w sześć minut

Obóz sportowy organizowany przez Annę Lewandowską ma odbywać się między 26.01.2020– 02.02.2020. Można by sądzić, że jest to dość odległa data, jednak wierni fani po otwarciu rejestracji wykupili wszystkie dostępne miejsca. Kilkudniowy wyjazd zlokalizowany będzie w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. To właśnie tam na zorganizowanym wyjeździe będą odbywać się treningi z Anną Lewandowską, wykłady motywacyjne, dietetyczne czy konsultacje sportowe. Koszt takiego wyjazdu to 3300 złotych. Cena obejmuje zakwaterowanie w japońskich domkach, wyżywienie, ubezpieczenie, zabiegi w SPA, a także "zdrowe upominki polecane przez Annę Lewandowską".

Lewandowska opublikowała na swoim instagramowym koncie informację, o tym że miejsca na organizowany przez nią wyjazd już się wyprzedały. Jak widać kwota, którą trzeba zapłacić za tego typu przyjemność, nie przeraziła jej fanów.

Uwaga! Kochani KONIEC ZAPISÓW NA CAMP BY ANN JUŻ PO ... 6 MINUTACH! Gratuluję i do zobaczenia - napisała uradowana Anna.

Chcielibyście wyjechać na taki obóz?

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje w bikini na Instagramie. Tak reklamuje swoje kosmetyki!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów