Zaskakujący zwrot akcji w "Big Brotherze". Do ekipy dołączyła nowa uczestniczka

Hanna Skowron 03.04.2019
Big Brother
Fotografia: Instagram.com/bigbrother.tvn7

Jej obecność może sporo namieszać w programie! Kim jest nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata?

Niedawno pisaliśmy o tym, że z "Big Brotherem" pożegnał się jeden z uczestników. Maciej Borowicz został usunięty z programu za groźby karalne. W związku z tym produkcja show zdecydowała o uzupełnieniu ekipy o nową uczestniczkę. Kim jest?

Szósta edycja reality show zaczęła się wyjątkowo burzliwie. Mieszkańcy, których poznaliśmy na początku programu, szybko zaczęli się "wykruszać". 3 osoby odeszły z domu drogą eliminacji, a dwie na własne życzenie - Daniel przyznał, że "jego dusza cierpi", natomiast Marlena nie mogła znieść rozłąki z dziećmi. Ostatnio z ekipą pożegnał się Maciej, który wielokrotnie łamał regulamin. Groził współlokatorowi, Łukaszowi, że zrobi mu krzywdę, kiedy obaj opuszczą show.

Kim jest nowa uczestniczka domu Wielkiego Brata?

Produkcja "Big Brothera" już wprowadziła nową osobę. We wtorek widzowie po raz pierwszy zobaczyli Magdalenę Zając, a mieszkańcy przywitali ją wyjątkowo ciepło. Kim jest nowa osoba w domu Wielkiego Brata? To 27-letnia... rolniczka pochodząca z Chełma.

Na co dzień ma do obrobienia 200 hektarów pola, 21 krów (nie mlecznych) i jedną "lalę". Lala to koń! Tak samo dobrze czuje się w gumofilcach jak i pantoflach, jest otwarta na nowy związek - przedstawił ją Filip Chajzer.

Na co dzień Magdalena pracuje w starostwie powiatowym i samotnie wychowuje 9-letnią córkę. Jej pasje to strzelectwo i jazda konna. Mówi o sobie „pozytywna wariatka”. Wygląda na to, że może nieźle namieszać w programie!

Zobacz także: "Big Brother": Jedna z uczestniczek złamała regulamin! Jest nominowana do opuszczenia domu 

"Big Brother" na antenie TVN-u po raz pierwszy pojawił się 18 lat temu! Pamiętacie, jak wtedy wyglądały gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów