Był jedną z największych gwiazd 1. edycji "Big Brothera". Teraz Piotr Lato wraca i prosi fanów o pomoc

Piotr Lato w jeansowej koszuli w 1. edycji programu TVN "Big Brother"
Fotografia: Wojtek Stein/Reporter/East News

Rozpoznawalność zyskał w "Big Brotherze". Potem brał udział również w "Idolu" i "The Voice of Poland". Marzy o karierze muzycznej. Teraz prosi swoich fanów o wsparcie.

Piotr Lato był jedną z najbardziej popularnych, ale również najbardziej spokojnych gwiazd pierwszej edycji programu "Big Brother". Zdobył serca widzów jako wrażliwy chłopak z gitarą. To właśnie on wprowadzał przyjemny klimat do domu Wielkiego Brata, organizując np. wspólne śpiewanie przez uczestników. Później Lato próbował swoich sił jeszcze w innych programach telewizyjnych. Teraz wraca do show-biznesu i prosi swoich fanów o wsparcie.

Zobacz także: Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Big Brothera". Jak dziś wygląda 40-letnia "Frytka"?

Piotr Lato prosi o pomoc

Piotr Lato, nazywany przez uczestników również "Picią", zakończył swoją przygodę z programem "Big Brother" po tym, gdy został wyrzucony z niego za złamanie regulaminu. Jego przygoda z telewizją jednak na tym się nie skończyła.

W 2005 roku Piotr wziął udział w programie "Idol". Doszedł nawet do odcinków live i ostatecznie zajął 5. miejsce. W 2011 roku spróbował natomiast swoich sił w programie "The Voice of Poland".

Zniknąłem ze sceny, bo zacząłem pracować i normalnie żyć. Teraz rzuciłem pracę i zamierzam na tej scenie zostać trochę dłużej. Nie będę się chował. Pracowałem wcześniej jako menedżer marketingu w firmie deweloperskiej - opowiedział w show.

Piotr Lato wciąż jest wierny muzyce. Teraz powraca do show-biznesu z nowym materiałem. Zaczął pracę nad debiutancką płytą i właśnie w związku z nią prosi fanów o pomoc.

Mój cel - wydanie własnego krążka, jest bardzo blisko i dzieli mnie od niego właściwie tylko zmiksowanie i zmasterowanie zarejestrowanego materiału. Ten ostatni kawałek drogi chcę pokonać z niewielką, jednostkową pomocą wielu ludzi. Czyli wykorzystując crowdfunding, coś jak autostop do marzeń, którego siłą są mikro-wpłaty i przekazywanie akcji dalej - powiedział Piotr w filmiku, który ukazał się na jego youtubowym koncie. 

Jego wymarzona płyta ma wyjść po 18 latach oczekiwań. Mamy nadzieję, że uda mu się osiągnąć zamierzony cel.

Zobacz także: Edward Miszczak o przyszłości Agnieszki Woźniak-Starak w TVN. "Staram się nie dzwonić"

Niektóre pytania w "Milionerach" są naprawdę kontrowersyjne. Sprawdź, czy znasz odpowiedzi!

Huber Urbański w programie "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Kontrowersyjne pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz na nie odpowiedź!

Huber Urbański w programie "Milionerzy"

1. Który ze szkolnych przyborów jest jednym z symboli wolnomularstwa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów