Bieniuk zabronił córce kariery w show-biznesie? Wyjaśnił, z jakiego powodu

Emilia Klima 30.01.2018
Jarosław Bieniuk, Agnieszka Jastrzębska
Fotografia: X-News, TVN

Oliwia Bieniuk ma wszelkie predyspozycje ku temu, by pójść w ślady swojej mamy, Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk jest na razie temu przeciwny. Dlaczego? 

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka od kilku miesięcy cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów i internautów. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 45 tysięcy internautów. 16-latka w 2016 roku wzięła udział w kampanii marki odzieżowej Reserved i wydawało się, że świat show-biznesu stoi dla niej otworem. 

Zobacz także: Córka Przybylskiej i Bieniuka oburzyła internautów jednym słowem na Instagramie. Nastolatka odpowiada na komentarze

Na razie jednak na tym jednorazowym angażu się skończyło. Okazuje się, że ojciec nastolatki nie chce, by jego córka tak szybko zaczynała w pewien sposób naturalną dla dzieci gwiazd karierę w show-biznesie. W rozmowie z Agnieszką Jastrzebską przyznał, że Oliwia ma teraz inne priorytety. 

Jeszcze jest czas. Myślę, że musi jeszcze emocjonalnie dojrzeń do tego, żeby zacząć karierę w jakimkolwiek kierunku związanym z show-biznesem. Poza tym ma wiele obowiązków w szkole - powiedział.

Dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej 

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska doczekali się trójki potomstwa. Dzieci Bieniuka i Przybylskiej to: 16-letnia Oliwia, 12-letni Szymon i 7-letni Jan. W rozmowie z Jastrzebską były piłkarz przyznał, że synowie trenują dyscyplinę, w której specjalizował się on sam, ale na razie jest jeszcze za wcześnie, by stwierdzić, że właśnie taką karierę wybiorą dla siebie. Cała rozmowa do obejrzenia poniżej:

Zobacz także: Bieniuk przyznał, że ma problemy z samotnym wychowywaniem dzieci. Większe z córką. Powód?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów