Bieniuk opowiedział o pierwszym spotkaniu z Anną Przybylską. Była żoną jego kolegi. Wspomina przełomowy moment

Katarzyna Leszczyńska 05.10.2017
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska

Wzruszające wspomnienia piłkarza. 

Biografia „Ania” wyciągnęła na światło dzienne wiele faktów z życia Anny Przybylskiej. Dziś mijają trzy lata od śmierci aktorki. Niedawno pisaliśmy o tym jak wraz z mężem, Jarosławem Bieniukiem, wspominali swoją pierwszą randkę. Piłkarz w magazynie „VIVA!” opowiedział również o ich pierwszym spotkaniu i o tym, jak bardzo Ania go zauroczyła. Jak się okazuje, Jarosław nie wiedział nawet, że dziewczyna jest znaną aktorką.

Poznaliśmy się w Sopocie na jakiejś imprezie, mieliśmy przecież wspólnych znajomych. (…) Były jeszcze dwie ładne dziewczyny, znajome Ani i moje, ale ona wyróżniała się skromnością i poczuciem humoru. Pamiętam, że fajnie nam się gadało. Po imprezie, kiedy już pożegnaliśmy się, mój znajomy Marcin mówi: "Czemu nie zbajerowałeś tej policjantki? Ona cię zagadywała, a ty trzymałeś ją na dystans?". Nie wiedziałem, że Ania jest znaną aktorką i gra policjantkę w "Złotopolskich".

Aktorka wówczas miała męża, Dominika. Bieniuk znał mężczyznę i nie chciał rozbijać małżeństwa swojego kolegi. Małżeństwo Anny i Dominika rozpadło się jednak. Aktorka próbowała nawiązać kontakt z Jarosławem. Dała mu nawet swój numer, żeby zadzwonił, ponieważ chce mu podarować bilet na premierę swojego filmu w Poznaniu. Okazało się jednak, że piłkarz nie może się na niej pojawić, ponieważ miał zgrupowanie. Bieniuk opowiedział w wywiadzie, że początki ich znajomości były dość nieśmiałe, choć nie wstydził się znanej aktorki.

Ja dopiero zaczynałem karierę, a ona już stawała się popularna. Ale spotykaliśmy się w większej grupie, wypiliśmy razem parę drinków, mieliśmy za sobą kila ekstra rozmów, kilka wspólnych żartów... Ale jeszcze nigdy nie wymieniliśmy pocałunku. 

Anna Przybylska w odbiciu okularów Jarosława Bieniuka
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska

Moment przełomowy

Przez pewien czas ich spotkania były utrzymywane w tajemnicy. Jarosław odważył się pojechać do Ani dopiero, gdy ta wyprowadziła się od mamy. Wówczas spotkali się pierwszy raz jako „przyszła para”. Wtedy też zaczęło rozkwitać ich uczucie. Aż nastąpiła sławna pierwsza randka w Berlinie.

Pojawiła się w Sopocie. Wtedy spędziliśmy razem naszą pierwszą noc. Od tamtej pory byliśmy już razem. Dokładnie pamiętam datę, 13 lipca 2001 roku. Wtedy, w Berlinie, pierwszy raz chodziliśmy trzymając się za ręce, a potem we troje z jej kuzynem pojechaliśmy do Wronek i Ania już w tych Wronkach ze mną została. Miałem tam tylko małe dwupokojowe mieszkanko z jedną kanapą w "uroczym" miejscu koło więzienia, ale to było bez znaczenia.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli uznawani za najszczęśliwszą parę w polskim show-biznesie. Doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona oraz Jana. Aktorka zmarła w wieku 36 lat, 5 października 2014 roku, na raka trzustki. Niedawno ukazała się jej oficjalna biografia „Ania”. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów