Biedronka uruchomiła zakupy przez internet. Dostawa w ciągu godziny!

Julita Buczek 10.04.2020
biedronka
Fotografia: Alexa_Space / Shutterstock.com

W związku z coraz większymi obostrzeniami sieć sklepów Biedronka postanowiła rozpocząć współpracę z aplikacją Glovo.

W Polsce wprowadzono bardzo wiele obostrzeń, wszystko przez chęć zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Większość nowych ograniczeń dotknęła sklepów spożywczych. Od 1 kwietnia 2020 roku w środku placówki może przebywać tylko trzy razy więcej osób, niż znajduje się w niej kas. W związku z tym dwa najpopularniejsze dyskonty w Polsce postanowiły wydłużyć godziny otwarcia. Teraz w Biedronce czy Lidlu zakupy zrobimy całodobowo.

Jak się okazuje to nie wszystkie udogodnienia dla klientów. Biedronka poinformowała niedawno, że wprowadza zakupy online dostawą do domu.

Zakupy przez internet w Biedronce

Oferta dostępna jest poprzez aplikację Glovo. Asortyment sklepu bazuje na około 1000 produktów, a ich selekcja nastąpiła po sprawdzeniu, co klienci dyskontu kupowali najczęściej. Osoby zainteresowane wszystkie produkty kupią w tych samych cenach, co w sklepie. Zamówienie będzie dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od jego złożenia.

Dostawa będzie kosztować 9,99 złotych. Zamówienia przyjmowane będą w godzinach od 10 do 22:30.

Zrobisz zakupy przez aplikację?

Zobacz także: NASA poszukuje chętnych do pracy marzeń. Na ogłoszenie odpowiedziało już kilkanaście tysięcy kobiet i mężczyzn!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

1. Z którym żywiołem się utożsamiasz?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów