Biedronka wprowadza kolejne zmiany w związku z koronawirusem! To piękny gest

Starszy mężczyzna w maseczce ochronnej wychodzi z zakupami ze sklepu Biedronka
Fotografia: Beata Zawrzel/REPORTER/East News (zdjęcie poglądowe)

Biedronka wprowadziła już wiele zmian, dzięki którym sklep zapewnia bezpieczeństwo klientom i pracownikom. Teraz zdecydował się na krok w kierunku seniorów.

Popularne sieci sklepów niemal od początku epidemii koronawirusa w Polsce starają się dostosować do nowej sytuacji. W związku z tym wprowadzają różne obostrzenia i zasady, dzięki którym mają chronić zarówno klientów, jak i pracowników. Biedronka wprowadziła już wiele tego typu zmian, tym razem jednak zdecydowała się na wyjątkowy krok. To piękny gest ze strony sklepu, który ma ułatwić funkcjonowanie seniorom.

Zobacz także: Biedronka wprowadza zmiany w związku z koronawirusem! Nowe godziny otwarcia to dopiero początek

Biedronka najpierw obsłuży seniorów w związku z koronawirusem

Osoby powyżej 65. roku życia są w grupie wysokiego ryzyka, jeżeli chodzi o zakażenie koronawirusem i ewentualne powikłania. Dlatego też wszyscy powinniśmy ułatwiać im funkcjonowanie w nowej rzeczywistości i ograniczać ryzyko zachorowania przez nich.

Doskonale wie o tym Biedronka, która postanowiła zadbać o seniorów. Sklep w ramach akcji "Czas na pomaganie seniorom 65 plus" postanowił wprowadzić zmiany w swoim funkcjonowaniu, dzięki którym starsi ludzie nie będą musieli długo przebywać na zakupach.

Seniorzy mają wchodzić do sklepu jako pierwsi i mają mieć także pierwszeństwo w podejściu do kasy. Ponadto w "Biedronce" dostępna jest specjalna karta, dzięki której to wolontariusze będą mogli pomóc starszym w robieniu zakupów.

Trzeba przyznać, że to naprawdę piękny gest ze strony sklepu! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się pokonać koronawirusa jak najszybciej. 

Zobacz także: Katarzyna Bosacka radzi, co kupić na okres kwarantanny! "Zróbmy listę najpotrzebniejszych produktów"

Chcesz poprawić sobie odporność bez konieczności faszerowania się lekami lub suplementami? Zacznij od zdrowego żywienia! Oto przepis na smoothie bowl - czyli prawdziwą bombę witaminową, którą możesz zjeść na śniadanie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów