Biedronka kusi klientów książkami za niecałe 5 złotych. W ofercie ma nie byle co

Redakcja 30.05.2017
Kobieta czytająca książkę
Fotografia: Pexels

W ten sposób sieć sklepów chce zachęcić Polaków do czytania książek. Uda się? 

Biedronka po raz kolejny rozpoczyna akcję "Rekordowe czytanie 2 mln książek". W dniach od 29 maja do 11 czerwca jej klienci mogą kupić książki za jedyne 4,99 złotych. 

W sklepach Biedronka z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy poradników, fantastyki, felietonów, czy chociażby kryminałów. Biedronka zadbała, aby w ofercie znalazły się nie tylko kultowe pozycje, ale również nowsze książki. 

Sieć oferuje aż 66 tytułów. Ci, którzy kochają podróże niech sięgną po książkę podróżniczki Beaty Pawlikowskiej "Blondynka w dżungli". Jeśli natomiast w naszej domowej biblioteczce brakuje takich kultowych pozycji jak "Mały książę" Antoine'a de Saint-Exupéry’ego, czy chociażby "Przypadki Robinsona Crusoe" Daniela Defoe, teraz mamy okazję kupić je po naprawdę okazyjnej cenie. 

k
Fotografia: Biedronka.pl

Dla każdego coś dobrego? 

Coś dla siebie znajdą nawet ci, którzy uwielbiają książki napisane przez gwiazdy show-biznesu, mediów, sportowców. Dobrym ruchem będzie sięgnięcie po książkę Mai Włoszczowskiej "Szkoła życia", która pokazuje, jak dzięki uprawianiu sportu można realizować swoje cele. Równie ciekawą pozycją jest książka dziennikarki Alicji Resich-Modlińskiej "Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra", w której nie brakuje humoru i pełnych dystansu opowieści. 

Dobrym wyborem będzie również książka "Milion małych kawałków" Jamesa Freya, która opowiada o uzależnionym od alkoholu i narkotyków 23-latku, który gdy trafia na odwyk do najstarszego ośrodka leczenia uzależnień w Stanach Zjednoczonych, zadziwia lekarzy, którzy nie potrafią zrozumieć, jakim cudem ten człowiek wciąż żyje. Książka sprzedała się w ponad pięciu milionach egzemplarzy i zbiera dobre recenzje. 

Również najmłodsi znajdą coś dla siebie na sklepowych półkach. Ci, którzy kochają bajki niech sięgną po książkę Piotra Rubika "Bajki z Zielonego Lasu", która przeniesie ich w świat zwierząt, roślin i małej Helenki, która w nim mieszka. 

Jak podaje Onet.pl, akcja "Rekordowe czytanie" to kolejny projekt sieci Biedronka, który ma zachęcać do czytania książek. Już od 2009 roku sklep prowadzi regularną sprzedaż książek, a także organizuje szereg akcji, które mają popularyzować czytelnictwo w Polsce. 

giphy-downsized (15)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów