Biedronka apeluje do klientów o zwrot produktu. "Może szkodzić". W zamian oferuje bon na zakupy

Redakcja 21.06.2017
Biedronka
Fotografia: East News

Zwroty przyjmowane są do 18 września. 

Biedronka prosi klientów, aby do 18 września 2017 roku zwrócili zakupione w sklepie osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe. Osłonki były dołączone do promocyjnych zestawów innych produktów, które w ofercie Biedronki dostępne były od 15 maja. 

O wycofanie ze sprzedaży i zwrot osłonek zwrócił się do sieci sklepów Biedronka ich producent, firma Ontex. 

W związku z niewłaściwą jakością produktu wycofujemy z obrotu osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe, które były dołączone jako darmowy gadżet do promocyjnych zestawów innych produktów dostępnych w ofercie od 15 maja b.r. Informujemy, że Klienci proszeni są o zwrot osłonek w dowolnym sklepie sieci "Biedronka" w okresie od 19 czerwca do 18 września 2017 roku. Wycofywane osłonki są podobne do osłonki przedstawionej na załączonym zdjęciu - czytamy na stronie Biedronka.pl. 

Portal Wp.pl dowiedział się, że produkt został wycofany, ponieważ "istnieje ryzyko udławienia się przez dziecko przyssawkami"

Osłonka przeciwsłoneczna
Fotografia: Biedronka.pl

Osłonka przeciwsłoneczna 

Jak zwrócić produkt? 

Klienci, którzy zakupili osłonkę, mogą ją zwrócić bez okazania paragonu. W ramach zadośćuczynienia otrzymają bon o wartości 15 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepie Biedronka. Skorzystać z niego można do 30 września 2017 roku. 

Warto wiedzieć, że bonu nie zamienimy na papierosy, alkohol, mleko i preparaty żywienia początkowego. 

Zobacz także: W Biedronce rusza dziś wyjątkowa promocja. Każdy znajdzie coś dla siebie 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów