Bezdomny popłakał się po tym, jak fryzjer ostrzygł go za darmo. Nie poznał siebie w lustrze

Mateusz Patyk 17.03.2017
Bezdomny u fryzjera
Fotografia: www.facebook.com/Lasalvajeria

Kiedyś był elektrykiem, ale gdy zachorował na depresję stracił chęć do życia i cały swój majątek. Nowy wygląd przywrócił mu wiarę w siebie.

Jose Antonio żył na ulicy od 25 lat, a jego ostatnią pracą była funkcja parkingowego bez licencji na Majorce. Wszystkie w ten sposób zarobione pieniądze przeznaczał na jedzenie.

Na przeciwko miejsca, w którym mężczyzna pilnował samochodów, swój zakład fryzjerski miał Salva Garcia. Właściciel salonu pewnego dnia postanowił zaprosić biedaka na kompletną zmianę wizerunku, informuje Metro.co.uk.

W ciągu paru chwil 55-latek diametralnie się zmienił. Jego broda została skrócona i dokładnie wymodelowana, a włosy przycięte i ufarbowane. Gdy założył na siebie białą koszulę, stał się innym człowiekiem. Na filmie udostępnionym przez fryzjera w mediach społecznościowych z okazji trzecich urodzin zakładu La Salvajería, widać jak starszy i zarośnięty mężczyzna siada przed lustrem, a następnie w przyspieszonym tempie pokazana jest kompletna metamorfoza bezdomnego.

O mój Boże, to niesamowite, czy to ja? Wyglądam tak inaczej, że nikt mnie nie rozpozna dopóki nie powiem, kim jestem - powiedział Jose Antonio do kamery po wykonaniu przez dobroczyńcę fryzjerskiej usługi.

bezdomny hipster u fryzjera
Fotografia: Facebook.com/Lasalvajeria

Historii ciąg dalszy

Antonio w zmienionym imidżu dostał jeszcze twarzowe okulary przeciwsłoneczne i czerwone, ekstrawaganckie spodnie, po czym wspólnie z kamerzystą dokumentującym całą rewolucję wyruszyli na miasto. Po drodze niektóre kobiety specjalnie zatrzymywały się, by skomplementować mężczyznę, a ktoś z lokalnych mieszkańców zażartował nawet, pytając bezdomnego, gdzie jest jego Ferrari?

Wideo zostało zrobione w lipcu 2015 roku w miejscowości Palma de Mallorca, ale stało się wiralem dopiero po udostępnieniu go w sieci na fanpejdżu zakładu 14 marca. Obejrzano je ponad 617 tys. razy i udostępniono dalej ponad 11 tys. razy.

Bezdomny mężczyzna czuje się teraz zdecydowanie lepiej, a dzięki wsparciu finansowym, które dostał od fryzjerskiego zakładu, powoli staje z powrotem na nogi.

bezdomny hipster u fryzjera
Fotografia: Facebook.com/Lasalvajeria
bezdomny hipster u fryzjera
Fotografia: Facebook.com/Lasalvajera
bezdomny hipster u fryzjera
Fotografia: Facebook.com/Lasalvajeria
bezdomny hipster u fryzjera
Fotografia: Facebook.com/Lasalvajeria
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów