Beyonce zaliczyła wpadkę na Coachelli. Jest nagranie z koncertu gwiazdy

Hanna Skowron 24.04.2018
Beyonce
Fotografia: ImageSPACE/SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nawet u takiej perfekcjonistki jak ona coś może pójść nie tak.

Beyonce zawsze prezentuje się nienagannie - czy to na scenie, czy poza nią. Fryzura, makijaż, strój - wszystko jest idealnie dobrane. W najmniejszych szczegółach dopracowane są także koncerty amerykańskiej wokalistki. Wygląda jednak na to, że nawet gwiazda światowego formatu może sobie czasem pozwolić na małą wpadkę.

Zobacz także: Jay-Z wreszcie przyznał się do niewierności. "Widziałem jej cierpienie". Wyjawił, dlaczego zdradzał Beyonce

To był drugi koncert Beyonce na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. Internauci śmieją się, że był praktycznie kopią pierwszego, z jednym wyjątkiem. W pewnym momencie do Beyonce dołączyła młodsza siostra, która również jest piosenkarką. W kusych, srebrnych sukienkach wyginały się w takt muzyki przeboju "Get Me Bodied"

Solange chciała skoczyć w ramiona siostry, niestety Beyonce błędnie zinterpretowała jej zamiary. Myślała, że po prostu chce się przytulić. Obie panie runęły na ziemię. Na szczęście wybrnęły z klasą z tego nieszczęścia i szybko obróciły wszystko w żart - leżąc na ziemi zaczęły machać nogami w powietrzu.

Zobacz także: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Prowadzący nie mógł ukryć śmiechu!

Widzowie szybko zapomnieli o wpadce, ale internet nie zapomni. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Wpadka Beyonce. Nagranie z koncertu:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów