Beyonce opublikowała na Instagramie zdjęcia, z których fani odczytali płeć i imiona dzieci

Redakcja 03.04.2017
Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/ beyonce

Wydaje się, że miłośników amerykańskiej gwiazdy bardziej interesują imiona jej dzieci niż muzyka.

Beyonce wie, jak przyciągnąć uwagę mediów za pomocą jednego posta. Wywołuje lawinę komentarzy uciekając się do dyskretnej aluzji i do symboli.

2 kwietnia 2017 roku piosenkarka zamieściła serię zdjęć na Instagramie, na których pokazuje swój ciążowy brzuch. Fani natychmiast zaczęli doszukiwać się ukrytych informacji.

Internautów podzielił kolor sukni. Jedni twierdzą, że jest kobaltowa a drudzy, że fioletowa. To wbrew pozorom istotna informacja, ponieważ strój Beyonce może zawierać podpowiedź, czy gwiazda urodzi chłopca i dziewczynkę, dwie dziewczynki, a może dwóch chłopców? Nie bez znaczenia są również kwiaty, którymi ozdobione są fotografie. Fioletowe i różowe irysy być może wskazują na to, że Bey urodzi dziewczynkę.

Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce

Beyonce wybiera imiona dzieci

Instagramowicze są niemal pewni, że oprócz płci, najnowsze zdjęcia wokalistki dostarczyły im wiedzy na temat imion dzieci. W komentarzach pod zdjęciami piszą, że być może będą to Iris (Irys) lub Violet (Fiołek). Serwis Highsnobiety.com uznaje za prawdopodobne Iris Rose (Różowy Irys) albo Purple Violet (Fioletowy Fiołek).

Być może propozycje te zaskakują, jednak pierwsza córka państwa Carter nazywa się Blue Ivy (Niebieski Bluszcz). Co więcej, kiedy Bey była z nią w ciąży, w jednym z programów telewizyjnych wystąpiła w niebieskich legginsach z kolekcji Alexandra McQueena. Kiedy w lutym 2017 roku Beyonce ogłaszała, że spodziewa się bliźniąt, pozowała do zdjęcia w błękitnych figach i w bordowym biustonoszu z różową wstążką.

Kwiaty i romantyczne kolory ostatnich zdjęć mogą wskazywać na płeć damską, jednak w połowie marca 2017 roku fani piosenkarki byli przekonani, że ta urodzi chłopców. Na zdjęciu wrzuconej na Instagram Beyonce pozowała w koczykach, w których przed kilku laty wystąpiła w teledysku "If I Were A Boy".

Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce

Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce

Beyonce
Fotografia: www.instagram.com/beyonce
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów