Beyonce jest w drugiej ciąży. Wokalistka urodzi bliźniaki

Paulina Szestowicka 01.02.2017
Beyonce jest w drugiej ciąży
Fotografia: ONS

Wokalistka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem na Instagramie. 

Beyonce jest w drugiej ciąży, czym pochwaliła się we wpisie na Instagramie. Piosenkarka poinformowała w nim fanów, że za kilka miesięcy na świat przyjdą bliźnięta. Do krótkiego wpisu załączyła też zdjęcie, na którym pokazała zaokrąglony brzuch.

Chcemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwa razy - napisała Beyonce na Instagramie. - Jesteśmy wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę dzieci. Dziękujemy za Wasze życzenia.

7 stycznia 2012 roku Beyonce urodziła pierwsze dziecko, Blue Ivy. Nie będzie przesadą, jeżeli powiemy, że 5-latka ma już status gwiazdy. Media zachodnie w ostatnich miesiącach często podawały informację, że dziewczynka niebawem będzie miała rodzeństwo.

Pod koniec stycznia 2017 roku, w dniu premiery wideo kolekcji ubrań Ivy Pak, niektóre gazety zasugerowały się opiętą bluzą na brzuchu i oznajmiły, że Beyonce i Jay Z po raz drugi zostaną rodzicami. Po tych doniesieniach, film promocyjny został usunięty z Internetu. Natomiast już 1 lutego 2017 roku, Beyonce zdecydowała się ogłosić w mediach społecznościowych, że jest w ciąży bliźniaczej. 

Piosenkarka o pierwszej ciąży poinformowała fanów na koncercie. Na gali rozdania Video Music Awards, wykonała utwór "Love On Top", a następnie rozchyliła marynarkę i pomasowała się po brzuchu.

Beyonce jest w drugiej ciąży
Fotografia: www.instagram.com/beyonce

Beyonce jest w drugiej ciąży

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów