Ben Affleck uważa, że w scenach seksu wygląda jak chory niedźwiedź. Sienna Miller nie zaprzecza

Redakcja 13.01.2017
Ben Affleck i Sienna Miller
Fotografia: East News

Nowy film Afflecka warto zobaczyć chociażby dla tych momentów. 

Ben Affleck z aktora filmów romantycznych i celebryty znanego z randkowania z Jennifer Lopez, stał się szanowanym aktorem i docenianym reżyserem. Jednak mimo sukcesów nie chce, aby fani zapomnieli o zabawnej stronie jego osobowości. Być może dlatego porównał się do dzikiego zwierzęcia. A konkretnie do chorego niedźwiedzia polarnego

11 stycznia 2017 roku odbyła się londyńska premiera czwartego filmu Bena Afflecka "Live by Night", w którym również występuje. W trakcie konferencji prasowej udzielił wywiadu agencji Associated Press, która zaskoczyła wszystkich. Reżyser opowiedział o tym, jak trudno reżyserować samego siebie. Okazuje się, że nie jest zadowolony ze swojej pracy. 

Po prostu chciałem wyglądać jak najlepiej. Podczas kręcenia scen łóżkowych skupiam się nad tym, jaki jest najbardziej pozytywny aspekt mojej seksualności i staram się go wyeksponować w filmie. I wiecie co? Musiałem przestać, bo to wywoływało u mnie depresję. Wyglądałem jak chory niedźwiedź polarny – powiedział Ben Affleck w Londynie.

Ben Affleck
Fotografia: ONS

Ben Affleck

Płacz i zgrzytanie zębami

Kręcenie scen seksu z Benem Affleckiem dobrze za to wspomina jego filmowa partnerka, Sienna Miller. Praca nad najlepszymi ujęciami trwała aż dziewięć godzin, co było dla niej szokiem i ogromnym wysiłkiem. Aktor podchodził do zdjęć tak histerycznie, że po zakończeniu kręcenia kilku różnych scen miłosnych Sienna Miller cała się trzęsła i płakała ze śmiechu. 

Na szczęście Ben i ja jesteśmy dla siebie jak brat i siostra, więc nie czuliśmy się w tej sytuacji dziwnie. Było dużo wygłupów, ale on jest profesjonalistą. To ja nie jestem profesjonalna – powiedziała w wywiadzie dla "E News".

Aktorka zażartowała, że Ben Affleck chciał pokazać swoją męskość jej kosztem. Jak łatwo można się domyślić, aktor oczywiście się nie obraził.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów