Ben Affleck szuka miłości w aplikacji randkowej! Fanki zaskoczone

Ben Affleck szuka miłości w aplikacji randkowej.
Fotografia: Instagram/benaffleck

Ben Affleck nie chce dłużej pozostawać singlem. Media donoszą, że gwiazdor założył konto w portalu randkowym.

Ben Affleck szuka miłości w aplikacji randkowej. Taką informację podał zagraniczny portal "Page Six". Aktor założył konto w serwisie "Raya", który jest show-biznesowym odpowiednikiem "Tindera". W serwisie nie może zarejestrować się każdy, a jedynie zaproszeni użytkownicy.

Ben Affleck rozgląda się za prawdziwą miłością

Jak donosi portal "Page Six", aktor dojrzał do tego, by na poważnie rozglądać się za prawdziwą miłością w swoim życiu. Chce zacząć poznawać nowe osoby, niekoniecznie ze świata celebrytów. Aplikacja randkowa, mimo że dostępna tylko dla zaproszonych, mocno poszerzy krąg potencjalnych kandydatek.

Ben Affleck najwyraźniej szuka prawdziwej miłości. Nie chce już się spotykać z celebrytkami. Bardzo ceni swoją prywatność. Ma dzieci, bardzo skupia się na pracy, ale jest także gotowy na miłość - czytamy w zagranicznych mediach.

Ben Affleck rozwiódł się z poprzednią żoną - Jennifer Garner - w październiku 2018 roku. Jest ojcem dwóch córek: Violet Anne i Seraphiny Rose Elizabeth. Ma także z byłą żoną syna Samuela.

W ostatnim czasie media pisały o problemie aktora z alkoholem. Paparazzi kilka razy sfotografowali go w niekorzystnych sytuacjach - gwiazdor wychodził z imprez mocno chwiejnym krokiem. Ben sam przyznał, że zdarzają mu się "potknięcia, ale nie pozwoli sobie na kompletne wykolejenie".

Myślicie, że aktorowi w końcu poszczęści się w miłości?

Zobacz także: Co się dzieje z Benem Affleckiem? Aktor nie wygląda dobrze

Której piosenkarce powinieneś towarzyszyć na karaoke? Wasz duet mógłby być fantastyczny!

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów