Ben Affleck przyznał się do alkoholizmu. "Zakończyłem terapię"

Redakcja 15.03.2017
Ben Affleck
Fotografia: ONS

Praca w Hollywood wiąże się z ogromną presją. Przyznanie się do tego wymaga dużej odwagi.

Ben Affleck zaskoczył fanów odważnym wyznaniem. W emocjonalnym wpisie na Facebooku przyznał się do alkoholizmu. Po zakończeniu drugiej terapii odwykowej - pierwsza miała miejsce w 2001 roku, aktor jest pełen nadziei.

Wpis pojawił się na tablicy aktora 14 marca 2017 roku. Affleck wspomniał w nim o swoich dzieciach i ich matce Jennifer Garner. Para rozwiodła się w lutym 2017 roku, choć przez ostatnią dekadę żyli w separacji. Mimo to przyjaźnili się ze sobą, wspierali i wspólnie wychowywali dwójkę dzieci.

Zakończyłem terapię odwykową. Z alkoholizmem zmagałem się w przeszłości i będę się z nim zmagał już zawsze. Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem, jakim potrafię. Chcę, aby moje dzieci wiedziały, że otrzymywanie pomocy, kiedy tego potrzebujemy, nie jest powodem do wstydu. Chcę dawać siłę każdemu, kto tej pomocy potrzebuje, ale boi się zrobić pierwszy krok. Mam szczęście, że mam rodzinę i przyjaciół, którzy mnie kochają. Matka moich dzieci, Jen, wspierała mnie i dbała o nasze dzieci, kiedy ja musiałem wykonać nad sobą pracę. To był jeden z pierwszych kroków do mojego wyzdrowienia. 

Ben Affleck jest jednym z najbardziej zapracowanych artystów Hollywood. W ciągu ostatnich siedmiu lat wystąpił w jedenastu filmach, wyreżyserował trzy, a jego "Operacja Argo" z 2012 roku otrzymała trzy Oscary. W listopadzie 2017 roku zobaczymy go w "Lidze Sprawiedliwości", w 2018 "Batmanie", do którego napisał również scenariusz.

Ben Affleck Facebook
Fotografia: www.facebook.com/Ben Affleck
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów