Ben Affleck już nie ukrywa nowej dziewczyny. Ich zdjęcia potwierdzają krążące od dawna plotki

Redakcja 20.07.2017
Ben Affleck
Fotografia: ONS

To zła wiadomość dla wszystkich, którzy wierzyli, że aktor i Jennifer Garner dadzą sobie kolejną szansę. 

Jakiś czas temu światowe media obiegła informacja, że Ben Affleck ma nową dziewczynę. Jego wybranką jest Lindsay Shookus, producentka programu "Saturday Night Live". Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, para oficjalnie zaczęła spotykać się, gdy kilka miesięcy temu trafiły do sądu papiery rozwodowe Afflecka i jego żony, Jennifer Garner

Ben Affleck i wspomniana już Jennifer Garner, pomimo rozstania mają bardzo dobre relacje. Nie bez powodu w kolorowej prasie pojawiały się plotki, że para znów ma się ku sobie. Wraz z trójką dzieci świętowali amerykański Dzień Niepodległości, a ich wspólne zdjęcia to doskonały dowód na to, między nimi nie ma już mowy o jakimkolwiek konflikcie.

Jennifer Garner i Ben Affleck
Fotografia: East News

Jennifer Garner i Ben Affleck

Czas na miłość?

Wszyscy, którzy liczyli na to, że aktor i aktorka znów będą razem, mogą poczuć się rozczarowani. Okazuje się, że Ben Affleck ma już nową partnerkę i nie zamierza jej dłużej ukrywać. Świadczą o tym zdjęcia, które paparazzi zrobili im przed jednym z hoteli w Nowym Jorku. 

On jest bardzo szczęśliwy. Cieszy go spędzanie czasu z Lindsay - powiedział informator "US Weekly".

Co ciekawe, nie tylko aktor zaczął spotykać się z producentką, gdy był w separacji z Garner. Shookus także na nowo zaczęła układać sobie życie, mimo że wciąż nie otrzymała rozwodu. To jednak, jak widać, szczególnie im nie przeszkadza. Pasują do siebie? 

Ben Affleck i Lindsay Shookus
Fotografia: East News

Ben Affleck i Lindsay Shookus

Ben Affleck i Lindsay Shookus
Fotografia: East News

Ben Affleck i Lindsay Shookus

Lindsay Shookus
Fotografia: East News

Lindsay Shookus

Zobacz również: Ben Affleck doceniony za pomoc humanitarną. Wcześniej nagrodę dostała jego była żona. Komentarz córki idealny

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów