Ben Affleck doceniony za pomoc humanitarną. Wcześniej nagrodę dostała jego była żona. Komentarz córki idealny

Redakcja 19.07.2017
Jennifer Garner, Ben Affleck
Fotografia: East News

Aktor odbierając nagrodę opowiedział zabawną anegdotkę ze swoją córką w roli głównej. 

Ben Affleck podczas ostatniej gali Starkey Hearing Foundation w Minnesocie został doceniony za angażowanie się w pomoc humanitarną. Aktor był bardzo wdzięczny za nagrodę i wzruszony przyznanym wyróżnieniem. Nie wszyscy jednak w jego rodzinie podobnie przeżywali tę wyjątkową chwilę. 11-letnia Violet, córka Bena Afflecka i Jennifer Garner, tym faktem nieszczególnie się przejęła. 

Jak podaje portal Popsugar.com, podczas przemówienia aktor, który obecnie spotyka się z producentką telewizyjną Lindsay Shookus, zwrócił uwagę na fakt, że znalazł się w naprawdę doborowym towarzystwie. Bowiem rok wcześniej, to jego była żona Jennifer Garner otrzymała to samo wyróżnienie. 

Kiedy powiedziałem mojej najstarszej córce, że dostanę tę nagrodę odpowiedziała: "Tak, tato. Mama już ją ma" - powiedział Ben Affleck, a jego wypowiedź przytacza Popsugar.com. 

Cóż, z pewnością Ben Affleck spodziewał się zgoła innej reakcji córki - gratulacji, uścisków, wzruszenia w głosie... Najważniejsze jednak jest to, że dzieci Afflecka i Garner mają z kogo brać przykład ;-)

Violet Affleck
Fotografia: East News

Violet Affleck

Ben Affleck z córką Violet
Fotografia: East News

Ben Affleck z córką Violet 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów