Zaskakujące wyznanie Belli Thorne. "Jestem osobą panseksualną"

Zuzanna Morska 24.07.2019
Bella Thorne
Fotografia: instagram.com/bellathorne

Popularna aktorka zdradziła w jednym z wywiadów, jakiej jest orientacji. Tym samym zaskoczyła swoich fanów.

Bella Thorne mimo młodego wieku ma na koncie wiele sukcesów. 22-letnia Amerykanka jest nie tylko rozchwytywaną aktorką, ale też nagrywa muzykę. Bella już dawno zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki i lubi szokować. Wystarczy zajrzeć na jej profil na Instagramie.

Thorne niedawno wystąpiła w programie "Good Morning America", gdzie ujawniła, jakiej jest orientacji seksualnej. Tym wyznaniem zaskoczyła wszystkich.

Bella Thorne jest panseksualna

Bella Thorne została zaproszona do programu "Good Morning America" w związku z premierą swojej książki "Life of a Wannabe Mogul: Mental Disarray". To właśnie na łamach tej publikacji przyznała m.in. że jako dziecko doświadczyła przemocy.

Aktorka w programie opowiedziała też o swojej orientacji seksualnej. Okazuje się, że długo poszukiwała własnej tożsamości. I była ona dla niej zaskoczeniem.

Jestem osobą panseksualną i nie wiedziałam o tym. Lubisz istoty. Lubisz to, co lubisz. Nie musi to być dziewczyna, chłopak, ona czy on, to czy tamto. Lubisz osobowość. To nie ma znaczenia, kim kto jest. Jeśli mi się podobasz, to mi się podobasz - wyznała.

Czym jest panseksualizm? Jest to orientacja podobna do biseksualizmu, ale jednocześnie chodzi o samo określenie. "Pan" tłumaczone jest jak "wszystko". Osoba panseksualna czuje pociąg do jednostki, bez względu na to, czy jest ona kobietą, mężczyzną czy np. osobą transseksualną.

Wcześniej do takiej orientacji przyznała się sama Milery Cyrus.

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów