Bella Hadid najpiękniejszą kobietą na świecie! Jest bliska ideału

Zuzanna Morska 17.10.2019
Bella Hadid
Fotografia: REX/Rex Fashion/East News

Bella Hadid najpiękniejszą kobietą świata? Chirurg plastyczny obliczył, że jej wygląd jest bliski ideału matematycznemu!

Piękno mierzone liczbami? Takiego właśnie zadania - oceny kobiecej urody za pomocą liczb - podjął się jeden z chirurgów plastycznych, który na co dzień operuje znane osoby. Lista najpiękniejszych kobiet opracowana przez dr Juliana De Silvę trafiła właśnie do sieci. Pierwsze miejsce zajęła znana modelka Bella Hadid. Ale kto jeszcze znalazł się w rankingu?

Bella Hadid najpiękniejszą kobietą na świecie

Julian De Silva stosuje technikę mapowania ciała, która jest niezbędna do przygotowania planu operacji plastycznej. To właśnie dzięki niej nakreśla on w razie potrzeby nowe rysy twarzy pacjenta i następnie porównuje je... ze starożytnymi ideałami piękna!

Niedawno do sieci trafiła opracowana przez De Silvę lista najpiękniejszych kobiet na świecie, którym najbliżej do tego starożytnego ideału. Na pierwszym miejscu znalazła się Bella Hadid!

Wszystkie elementy jej twarzy zostały zmierzone pod kątem fizycznej doskonałości - napisał dr De Silva pod postem z rankingiem kobiet.

Jej twarz jest idealna w 94,35 proc. Najbliżej ideału jest jej podbródek (99,7 proc.), a następnie oczy i czoło.

Kto jeszcze znalazł się w rankingu? Drugie miejsce przypadło Beyonce - 92,44 proc. "idealności", a na trzecim miejscu "zasiadła" Amber Heard - jej twarz jest zbliżona do ideału w 92 proc.

Jak wam się podoba zestawienie dr Juliana De Silvy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                           

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów