Bella Hadid nową bohaterką mediów. Ale wolałaby, żeby było o niej ciszej

Redakcja 15.09.2016
Bella Hadid upadła na pokazie mody
Fotografia: East News

Widownia zapełniona po brzegi, a w pierwszym rzędzie wszyscy najważniejsi ludzie z branży. Żadna modelka nie chce, żeby ją to spotkało.

Bella Hadid, jedna z obecnie najpopularniejszych modelek na świecie, siostra wpływowej Gigi, przyjaciółka Kendall Jenner, jest po prostu ofermą. Tak przynajmniej określają ją media po tym, jak upadła na wybiegu pokazu najnowszej kolekcji domu mody Michaela Korsa. To chyba najbardziej bolesny wypadek na tegorocznym Tygodniu mody w Nowym Jorku.

O jej porażkę oskarża się oczywiście nie ją samą, ale buty na ponad 15-centymetrowych obcasach. Można uznać, że Bella Hadid nie jest zatem ich najlepszą reklamą - jeśli wprawiona w chodzeniu na obcasach profesjonalistka się w nich przewraca, to jak poradzi sobie kobieta, która zakłada takie obuwie tylko na specjalne okazje? Na szczęście modelka nie przejęła się upadkiem - wstała i z podniesioną głową poszła dalej. Co ciekawe, na zdjęciach z pokazu widać, że przerażeni byli przede wszystkim goście siedzący na widowni, którzy z otwartymi ustami robili zdjęcia (które na pewno później opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych).

19-letnia Bella Hadid pracuje z największymi markami modowymi od dwóch lat. Już w tym roku została ogłoszona najlepszą modelką świata. Przedtem studiowała fotografię, miała problemy z prawem - została skazana za jazdę samochodem pod wpływem środków odurzających. Fani muzyki kojarzą ją ze związku z artystą The Weekend, u którego wystąpiła w dwóch teledyskach - do utworu "In The Night" i "Might Not".

Zobacz Bellę Hadid na pokazie Michael Kors wiosna/lato 2017

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów