Będzie kontynuacja „Przyjaciół”? Jennifer Aniston powiedziała za dużo!

Sandra Banach 21.06.2019
Kadr z serialu "Friends"
Fotografia: Instagram.com/friends

Serial „Przyjaciele” odniósł ogromny sukces! Czy ta popularna produkcja powróci z nowymi odcinkami?

Ostatni odcinek „Przyjaciół” został wyemitowany ponad 15 lat temu! W samych Stanach Zjednoczonych oglądało go aż 50 milinów widzów. Nic więc dziwnego, że nieoficjalnie mówi się o powrocie przygód szóstki przyjaciół!

Jennifer Aniston o powrocie „Przyjaciół”

Losy szóstki przyjaciół, którzy spędzali swój wolny czas w kawiarni Central Perk, śledził niemal cały świat. W tym roku mija też 25 lat od emisji pierwszego odcinka kultowego serialu. O kontynuacji "Przyjaciół"  mówi się po tym, jak telewizja Fox oficjalnie potwierdziła powrót „Beverly Hills 90210”. Czy po latach będziemy mogli znów oglądać losy serialowych przyjaciół?

Są na to naprawdę ogromne szanse. Świadczą o tym słowa serialowej Rachel, która wyznała, że dobrze wspomina pracę na planie i nie miałaby nic przeciwko, aby serial powrócił na antenę:

To była najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam! Nie wiem, jakby to wyglądało po tylu latach, ale wiele seriali zostało wznowionych z powodzeniem. Myślę, że nasz również by sobie poradził – wyznała Jennifer Aniston w programie Ellen DeGeneres.

Jennifer uważa także, że inni aktorzy chcieliby powrócić na plan serialu:

Jestem przekonana, ze zarówno dziewczyny, jak i chłopcy również by tego chcieli! Jesteśmy na to gotowi! - powiedziała aktorka.

Jak myślicie, czy Rachel, Monica, Phobe, Joey, Chandler i Ross znów będą zabawiać publiczność? My mamy ogromną nadzieję!

 Zobacz także: Aniston wspomina swoją ostatnią rozmowę z Jolie. "Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić" - powiedziała Jennifer

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów