David Beckham zobaczył swoją rzeźbę i się załamał. Czegoś takiego się nie spodziewał

David Beckham i jego reakcja na rzeźbę stworzoną dla żartów przez Jamesa Cordena
Fotografia: YouTube/ The Late Late Show with James Corden

David Beckham czegoś takiego się nie spodziewał! Oczekiwał wspaniałej rzeźby, a zobaczył coś okropnego! Na szczęście okazało się, że to żart.

LA Galaxy to amerykański klub piłkarski, który jest bliski sercu Davida Beckhama. Piłkarz grał w nim w latach 2010-2012. Teraz klub postanowił uhonorować gwiazdora i ufundował rzeźbę, która miała pojawić się przed stadionem. David Beckham pojechał do klubu, żeby ją zobaczyć przed oficjalnym odsłonięciem. Okazało się, że rzeźba, która miała przypominać przystojnego piłkarza, jest okropna. Beckham przeżył szok i załamał się, gdy zobaczył swoją "podobiznę".

Zobacz także: Mała Harper Beckham na pokazie mamy zaskoczyła swoim wyglądem. Co za zmiana! 

David Beckham załamany rzeźbą ze swoją podobizną

Okazało się, że sprawcą całej sytuacji jest James Corden. Brytyjski komik od lat przyjaźni się z piłkarzem. Zainspirowany popiersiem Cristiano Ronaldo, z którego śmiał się cały świat, postanowił zafundować swojemu kumplowi podobne przeżycia. Przygotował okropną rzeźbę, która w groteskowy sposób przedstawia Davida Beckhama. Piłkarz nie miał o tym pojęcia.

Widząc reakcję Davida Beckhama zrobiło nam się go szkoda. Piłkarz załamał się i próbował w delikatny sposób zasugerować "twórcy", w którego postać wcielił się wynajęty aktor, że ta rzeźba w ogóle go nie przypomina. 

Moi rodzice przylatują z Londynu, żeby go zobaczyć. Będzie też moja żona. Nie możemy go takiego pokazać - powiedział zdenerwowany Beckham.

David opowiedział też, że jego dzieci popłaczą się, gdy zobaczył takiego "tatę". Tym czasem za kulisami James Corden płakał ze śmiechu. A my razem z nim! Sami musicie to zobaczyć! Reakcja Davida, gdy dowiedział się, że to wszystko było żartem, jest najlepsza.

Zobacz także: Victoria Beckham pokazała, jak śpiewa jej syn! Rośnie kolejna gwiazda? 

David Beckham i jego reakcja na rzeźbę Cordena
Fotografia: YouTube/The Late Late Show with James Corden
Rzeźba Davida Beckhama stworzona przez Jamesa Cordena
Fotografia: YouTube/The Late Late Show with James Corden

Ten grafik jest mistrzem! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów