Fit blogerka pokazała, co ukrywa pod legginsami. To dlatego są tak wysoko podciągnięte!

Anna Respondek 25.05.2018
Beck Jackson
Fotografia: Instagram/becklomas

Beck Jackson przyznaje, że nie jest tak zgrabna, jak wszyscy myślą. Na dowód pokazała zdjęcie. 

Obraz idealnego ciała jest obecnie promowany nie tylko w mediach, ale przede wszystkim za pośrednictwem portali społecznościowych. Co chwilę na Instagramie pojawiają się nowe konta fit blogerek, które pokazują zgrabną figurę i idealnie płaski brzuch.

Zobacz także: Blogerka na zdjęciach pokazuje prawdę o kaloriach. Zanim sięgniesz po zdrową przekąskę, zastanów się dwa razy

Na szczęście od pewnego czasu panuje również moda na pokazywanie "brzydkiej" rzeczywistości. Beck Jackson, która na Instagramie ma już ponad 200 tysięcy obserwatorów, postanowiła odpowiedzieć na jedno z najbardziej nurtujących ich pytań. Dlaczego wszystkie fit blogerki tak wysoko podciągają legginsy?

Dlaczego nie masz muffin top? (przyp. red. fałda tłuszczu pojawiająca się nad paskiem zbyt obcisłych spodni lub u osób z nadwagą). To pytanie zawsze mnie bawi, bo tak naprawdę dotyczy to większości ludzi. Po prostu nie noszę ubrań, które uciskają moje ciało poniżej talii. Spodnie lub legginsy z obniżonym stanem są dla mnie bardzo niewygodne. Trudno ukryć w nich przedziałek na pupie, a dodatkowo sprawiają wrażenie, że masz na sobie zdecydowanie więcej tłuszczu, niż naprawdę. Nie trudno zauważyć, że niemal wszystko co noszę ma podwyższony stan - getry, jeansy, spódnice, wszystko! - stwierdziła 23-latka. 

Beck dodała również, że niedoskonałości ciała to naturalna część życia wszystkich ludzi i nie należy się tego wstydzić. Jej wpis w krótkim czasie zdobył tysiące polubień i komentarzy. Kobiety są jej wdzięczna za pokazywanie naturalności i mówienie prawdy. 

Zobacz także: Przez 5 dni jadła wyłącznie pizzę. Największy problem miała z jedną rzeczą. "To mnie zaskoczyło"

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów