Beata Tyszkiewicz podjęła przykrą decyzję. Smutną wiadomość przekazała jej córka

Beata Tyszkiewicz w czarnym żakiecie ze szczepionymi włosami
Fotografia: VIPHOTO/East News

Beata Tyszkiewicz jakiś czas temu zrezygnowała z życia publicznego ze względu na stan zdrowia. Jej córka teraz podzieliła się przykrą informacją.

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najbardziej uwielbianych osób w polskim show-biznesie. Jej cięte riposty i znakomite poczucie humoru zdobyło serca Polaków, gdy aktorka przez wiele lat zasiadała w fotelu jurorskim programu "Taniec z gwiazdami". Niestety ze względu na stan zdrowia musiała zrezygnować na jakiś czas z obowiązków, jednak wszyscy mieli nadzieję na jej powrót. Teraz okazuje się, że Tyszkiewicz nie zamierza wracać do telewizji, o czym poinformowała jej córka.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz znów wbiła szpilę Iwonie Pavlović. O co poszło?

Beata Tyszkiewicz nie wróci do telewizji!

Beata Tyszkiewicz postanowiła usunąć się w cień ze względu na swój stan zdrowia. Teraz na temat swojej mamy wypowiedziała się córka aktorki, Karolina Wajda

Kobieta w imieniu mamy zdecydowała się poinformować o jej decyzji. 

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną - mówi Wajda w rozmowie z "Super Expressem". 

To druzgocąca informacja dla wszystkich fanów Tyszkiewicz. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć pani Beacie zdrowia!

Zobacz także: Jak Kinga Rusin zareagowała na chorobę Tomasza Lisa? Pokazała klasę

Największe gwiazdy światowego kina. To one przyciągały tysiące widzów przed duże ekrany, były inspiracją, wyznacznikiem stylu i urody.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów