Wróżka przepowiedziała Beacie Tadli przyszłość w czarnych barwach! Gwiazda skomentowała

Wróżka Katerina 30.05.2019
Beata Tadla
Fotografia: instagram.com/beatatadla

Wróżba dotyczy nowego związku dziennikarki. Zobaczcie, jak gwiazda zareagowała na te przepowiednie!

Beata Tadla niedawno zakończyła burzliwy związek z Jarosławem Kretem. Od tamtego momentu minęło już trochę czasu i wygląda na to, że dziennikarka znalazła szczęście u boku nowego partnera.

Wygląda na to, że dobra passa gwiazdy może zostać zakłócona. Przepowiedziała jej to wróżka Anna Kempisty.

Beata Tadla komentuje wróżbę dotyczącą swojej przyszłości

Miłość Beaty Tadli i jej nowego ukochanego kwitnie. Para doskonale się dogaduje i wydaje się być bardzo zakochana. Niestety wróżka nie ma dla nich dobrych wiadomości. Przepowiedziała, że szczęście dziennikarki nie potrwa zbyt długo.

W ich przypadku karta trwałego związku jest zablokowana, niestety więc ta znajomość nie rokuje na przyszłość. Związek pani Beaty się rozpadnie i to ona podejmie tę decyzję. Odejdzie od pana Rafała. Musi być cierpliwa, bo jeszcze dużo czasu upłynie, zanim dobije do portu, w którym powita ją gorące uczucie.

Dziennikarka po usłyszeniu takiej wróżby od razu skomentowała sprawę. Tadla nie kryła zaskoczenia takimi słowami i zdementowała od razu plotki dotyczące tego, że w jej związku dzieje się coś złego.

Serio? Jakim prawem ktoś wróży zaocznie

Wierzycie we wróżby?

Uwielbiamy te serialowe związki. Chcielibyśmy, żeby istniały w rzeczywistości! Dodalibyście do tego zestawienia jeszcze jaką parę ze srebrnego ekranu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów