Beata Tadla i Jarosław Kret się rozstali? Komentarz prezentera nie pozostawia złudzeń

Martyna Wojciechowska 02.03.2018
Beata Tadla i Jarosław Kret się rozstali
Fotografia: East News

To już koniec wielkiej miłości? Wszystko na to wskazuje...

Do niedawna Beata Tadla i Jarosław Kret tworzyli jedną z najbardziej zgranych par w polskim show biznesie. Niestety to już przeszłość. Jak donosi „Fakt”, tuż przed ramówką telewizji Polsat prezenter pogody udzielił krótkiego wywiadu, w którym dał do zrozumienia, że się rozstali.

Zobacz także: Kiedy nadchodzi pora na rozstanie? Te sygnały świadczą o tym, że związek jest nie do uratowania

Polskie media rozpisują się dziś na temat komentarza Jarosława Kreta.

Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje – powiedział Jarosław Kret kilka godzin przed konferencją ramówkową.

27878175_363232564152719_896142310675316736_n
Fotografia: Instagram.com

Beata Tadla komentuje rozstanie z Jarosławem Kretem

Co ciekawe, Tadla nie miała pojęcia o tym, że pogodynek mówi publicznie o ich rozstaniu. Nie kryła zaskoczenia, gdy dziennikarz "Faktu" poprosił ją o komentarz.

To ciekawe, to muszę w takim razie z nim porozmawiać na ten temat. Jakby to powiedzieć... Posłużę się metaforą "do tanga trzeba dwojga" - powiedziała.

Przypomnijmy, że para wystąpi w 8. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Beata będzie tańczyć z Janem Klimentem, a Jarosław z Lenką Klimentovą. Większość osób uważa, że ich związek naprawdę przechodzi kryzys. Ale są i tacy, którzy twierdzą, że ta afera została wymyślona na potrzeby promocji show Polsatu. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zobacz także: Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. "16 lat i 18 kg temu". Trudno ją poznać

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów