Beata Kozidrak gwiazdą kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami'? Wypowiedział się najbardziej surowy juror

Łucja Siennicka 22.11.2019
Beata Kozidrak
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych, w którym popularni celebryci uczą się tańczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Dużo mówi się o tym, kogo zobaczymy we wiosennej edycji show. Czy będzie to Beata Kozidrak?

10. edycja "Tańca z gwiazdami" powoli przechodzi do historii. Został jeszcze uroczysty finał. Fani tego programu rozrywkowego już teraz zastanawiają się, jakie gwiazdy będzie można zobaczyć we wiosennej edycji programu. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko widzowie widzieliby w programie Beatę Kozidrak. Wypowiedział się najbardziej wymagający juror programu.

Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

"Taniec z gwiazdami", choć jest obecny w polskiej telewizji od wielu lat, nie traci na popularności. Nic dziwnego, że producenci programu już teraz zastanawiają się nad tym, kto mógłby przyciągnąć tłumy przez telewizory we wiosennej edycji.

Okazuje się, że jurorzy programu mają również swoje typy. Iwona Pavlović zdradziła w rozmowie z "Telemagazynem", że chciałaby zobaczyć na parkiecie Beatę Kozidrak

Co więcej, surowa jurorka już teraz jest pewna, że gwiazda dałaby sobie świetnie radę na parkiecie. 

Zawołajmy tutaj do nas Beatę Kozidrak. Tak się fajnie rusza na scenie, fajnie wygląda. No, myślę, że to byłaby wielka sprawa, gdyby się pojawiła w "Tańcu z gwiazdami" - powiedziała Iwona w wywiadzie.

Przypominamy, że finałowy odcinek 10. edycji zostanie wyemitowany 22 listopada. O Kryształową Kulę powalczą Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas.

Widzielibyście Beatę Kozidrak na parkiecie?

Zobacz także: Katerina Kowalczuk ze „Zniewolonej” wystąpi w polskim show? Znamy więcej szczegółów

Jesteś wiernym fanem programów rozrywkowych? Sprawdź, z kim mógłbyś stworzyć parę w "Azja Express".

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów