Beata Kozidrak w kusym stroju na tle zachodzącego słońca. Fani: "Bogini"

Zuzanna Morska 28.11.2019
Beata Kozidrak
Fotografia: Eastnews

Artystka wrzuciła do sieci zmysłowe zdjęcie. Fani są zachwyceni!

Beata Kozidrak ma tysiące fanów w Polsce. Wokalistka od kilkudziesięciu lat występuje na scenie, gdzie daje prawdziwy popis wokalnych umiejętności. Jej koncerty przyciągają wielu fanów z całego kraju.

Wokalistka nie może też narzekać na brak zainteresowania w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 50 tys. osób. Ostatnio pokazała tutaj zdjęcie z wakacji. Fani są zachwyceni!

Beata Kozidrak w kusym stroju na wakacjach

Wygląda na to, że wokalistka postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków, a także chłodnych, szarych jesiennych dni i wybrała się w egzotyczne miejsce.

Kozidrak pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ciepłych krajów. Gwiazda pozuje tutaj na łódce, na tle zachodzącego słońca. Ma na sobie jedynie bikini i ażurową letnią sukienkę. Fotografię opatrzyła podpisem: "Lepiej być nie może!".

Fani oszaleli na punkcie tej fotki. I nic dziwnego, Kozidrak wygląda tutaj zjawiskowo. Jakiś czas temu artystka przyznała, że jest na diecie i regularnie ćwiczy. Efekty widać gołym okiem. Zauważyli je również obserwatorzy piosenkarki. I dali temu wyraz w komentarzach.

Bogini.

Pani Beatko, wygląda pani pięknie.

Wow!!! To prawda - lepiej być nie może - komentują.

Trudno uwierzyć, że Beata Kozidrak ma 59 lat, prawda?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                              

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów