Beata Kozidrak ma poważne problemy ze zdrowiem! Dwa razy wylądowała w szpitalu

Zuzanna Morska 26.07.2019
Beata Kozidrak
Fotografia: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Wokalistka udzieliła szczerego wywiadu dla tygodnika "Wprost". Przyznała, że ciężko choruje.

Beata Kozidrak to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Artystka od 40 lat występuje na scenie i zachwyca swoich fanów niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi. Za każdym razem daje niezwykłe show, w które wkłada całe serce.

Niestety życie na pełnych obrotach sprawiło, że artystka poważnie zachorowała. Zmaga się ze schorzeniem, które już dwa razy sprawiło, że wylądowała w szpitalu!

Beata Kozidrak ma problemy zdrowotne

Beata Kozidrak zmaga się z nadciśnieniem. Codziennie przyjmuje leki, które pozwalają jej normalnie funkcjonować. W dodatku już dwa razy przez chorobę trafiła do szpitala. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala. Ale przecież każdy koncert przeżywam tak, jakbym miała grać pierwszy. I dobrze, bo rutyna w każdej dziedzinie zabija, czy w związku, czy w muzyce - wyznała gwiazda.

Okazuje się, że Kozidrak choruje od 3 lat. Objawy choroby dały o sobie znać w 2016 roku - podczas nagrywania płyty "B3".

Nagrywając płytę „B3”, pracowałam na pełnych obrotach. Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety - dodała.

Całe szczęście teraz sytuacja jest pod kontrolą i wokalistka wciąż może zachwycać swoimi występami. Dodajmy, że niedawno obchodziła 40-lecie pracy na scenie.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów