Basia Kurdej-Szatan zdradziła termin porodu. Jej drugie dziecko już niebawem pojawi się na świecie!

Zuzanna Morska 09.06.2020
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Tomasz Urbanek/East News

Aktorka zamieściła w sieci post, który zdradza wszystko.

Od początku roku w sieci regularnie pojawiały się spekulacje, że Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Aktorka i jej mąż nie odnosili się do tych doniesień, a fani nie przestawali pytać. Każde kolejne zdjęcie gwiazdy wywoływało niemałe poruszenie.

Okazało się, że obserwatorzy Kurdej-Szatan mieli rację - popularna aktorka w końcu ogłosiła światu radosną nowinę, kiedy jej ciążowego brzuszka nie dało się już ukryć. Teraz z kolei zdradziła też termin porodu.

Basia Kurdej-Szatan zdradziła termin porodu

Kurdej-Szatan i jej mąż nie zdradzili, jak dotąd, płci swojego drugiego dziecka i jego imienia. Wiemy natomiast co nieco na temat terminu porodu. Aktorka zamieściła w sieci wymowny post, w którym się "wygadała".

Basia zdradziła, kiedy jej pociecha przyjdzie na świat, przygotowując dla swoich fanów wpis o kompletowaniu wyprawki. Okazuje się, że dzidziuś urodzi się już niebawem!

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z kosmetyczką pełną produktów dla kobiet w ciąży i dla dziecka, i opatrzyła je wymownym podpisem.

Chyba pora zacząć poważnie myśleć o nadchodzącym ważnym momencie i poskładać niezbędne rzeczy dla maluszka. Już niecałe trzy miesiące zostały, zdążę? Najpierw myśli się o ciąży i o tym, jak zadbać o jak najlepszy swój stan zdrowia, aby wszystko dobrze się rozwijało, a gdy zaczyna się składać najpotrzebniejsze rzeczy dla dzidziusia, jeszcze bardziej odczuwa się niezwykłość tej sytuacji i chyba już nie można się doczekać brzdąca - napisała.

Wygląda na to, że aktorka jest w 6. miesiącu ciąży, a drugie dziecko pary pojawi się na świecie już za chwilę! Jesteście ciekawi, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów