Basia Kurdej-Szatan komentuje swoje zwolnienie z TVP

Sandra Banach 01.08.2019
Basia Kurdej-Szatan na czerwonym dywanie.
Fotografia: Instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan na łamach „Party” skomentowała swoje zwolnienie z Telewizji Polskiej. Gwiazda odniosła się także do wydarzeń, które miały miejsce na Marszu Równości w Białymstoku.

Kilka tygodni temu Basia Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła, że rozstaje się z TVP. Aktorka przez wiele lat prowadziła popularne programy. Kurdej-Szatan kilka tygodni temu wydała oświadczenie dotyczące swojego zwolnienia z Telewizji Polskiej. Jak się okazuje, gwiazda straciła pracę z dnia na dzień i dowiedziała się o tym przez telefon.

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP

Swoje odejście z TVP Kurdej-Szatan skomentowała na łamach magazynu „Party”, gdzie wyznała, że najprawdopodobniej straciła pracę przez swoje poglądy polityczne.

Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Aktorka zdradziła także, że nie żałuje tego, co się stało.

Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet czy środowisk LGBT. Przecież wielu moich znajomych artystów, normalnych, bardzo dobrych, uczciwych ludzi to geje czy lesbijki - dodała aktorka.

Basia Kurdej-Szatan odniosła się także do wydarzeń, które miały miejsce na tegorocznym Marszu Równości w Białymstoku.

Jestem za tym, żebyśmy wzajemnie szanowali i akceptowali siebie, swojego poglądy i przekonania. Nie rozumiem tego, co ostatnio zdarzyło się w Białymstoku. To potworne. Nie możemy pozwalać na agresję, to do niczego dobrego nie prowadzi! Mam nadzieję, że ci agresorzy to zrozumieją prędzej niż później. Ale jestem też przeciwna drwieniu z religii, obrażaniu Maryi czy innych symboli wiary.

Będzie wam brakować Basi w programach TVP?

Zobacz także: Internauta krytykuje nogi Kurdej-Szatan: "Nogi masz bardzo klocowate". Gwiazda odpowiada

Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, z którą gwiazdą powinieneś wybrać się na imprezę. Do dzieła!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów