Bartłomiej Wróblewski: kim jest i czym się zajmuje mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Sandra Banach 07.06.2019
Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Instagram.com/malgorzatakozuchowska_

W 2008 roku aktorka Małgorzata Kożuchowska wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego. Małżeństwo pilnie strzeże prywatności swojej rodziny. Jednak my wiemy, czym na co dzień zajmuje się mąż gwiazdy! Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć w wielu produkcjach! Jednak niewiele osób wie, kim jest i czym zajmuje się mąż artystki. Para jest małżeństwem od ponad 10 lat, a w 2014 roku na świecie pojawił się ich pierwszy synek – Jan Franciszek Wróblewski.

Bartłomiej Wróblewski: czym zajmuje się mąż Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska Bartłomieja Wróblewskiego poznała na uroczystościach pogrzebowych papieża Jana Pawła II. Po czterech latach znajomości para wzięła ślub. W 2014 roku, gdy Kożuchowska miała 43 lata, na świat przyszło ich pierwsze dziecko.

Gdy aktorka po raz pierwszy spotkała swojego przyszłego męża, Bartłomiej Wróblewski zajmował się dziennikarstwem. Zawodowo był związany z takimi programami jak: „Wiadomości” i „Panorama" w TVP. W 2010 roku dziennikarz zrezygnował z pracy na rzecz prowadzenia własnej firmy ochroniarskiej.

Jak poinformował Dziennik.pl, w 2010 roku Bartłomiej Wróblewski dostał propozycję powrotu do redakcji „Wiadomości” TVP, ale odmówił. Nadal zajmuje się prowadzeniem własnej firmy.

Zobacz także: Kożuchowska pochwaliła się nowym zdjęciem. Fanka: "Ja tam widzę ciążę”

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów