Baron o sekretach Julii Wieniawy. Muzyk zdradził, jaki mają kontakt po rozstaniu

Marianna Bereza 15.11.2019
Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktorka i muzyk byli razem pół roku. Jak się dogadują?

Baron po głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą zwolnił tempo życia i wyjechał na Sri Lankę, aby odnaleźć spokój i harmonię. Teraz znów pokazuje się na salonach. Ostatnio reporterka zapytała go o relację z byłą partnerką. Jego słowa mogą zaskakiwać!

Julia Wieniawa i Alek Baron byli parą przez pół roku. Młoda aktorka była zauroczona starszym kolegą po fachu, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Kilka miesięcy temu do rozstania z muzykiem odniosła się Julia Wieniawa. Artystka powiedziała wówczas, że wciąż przyjaźni się z Alkiem i go szanuje. Jak po czasie ocenia ich relację Baron?

Baron szczerze o relacji z Julią Wieniawą

Gitarzysta pojawił się na premierze filmu "Proceder". Reporterka portalu Jastrząb Post zapytała go, jak udało mu się zachować dobre kontakty z Julią Wieniawą po rozstaniu? Okazuje się, że byli kochankowie wciąż się przyjaźnią.

Jak się chce, to jest bardzo łatwe. Trzeba się traktować po ludzku, wtedy wszystko jest łatwe – wyznał.

Juror "The Voice of Poland" odniósł się także do komentarza byłej dziewczyny pod zdjęciem, jakie opublikował na Instagramie. Okazuje się, że jeden z elementów ubioru Barona w programie był prezentem od Julii.

Bardzo mi miło, jak nawiązuje do rzeczy, które od niej dostałem, to jest śmieszne. Mamy do siebie dużo serdeczności - ocenił.

Co ciekawe, para ma kontakt nie tylko na Instagramie. Okazuje się, że aktorka "Rodzinki.pl" cały czas dzieli się z byłym chłopakiem swoimi sekretami, również przez telefon. Powiedziała mu także o swoich wakacjach na Bali.

Nawet wczoraj gadaliśmy. Julka wybrała się właśnie na wakacje. Oby doleciała i wróciła szczęśliwie - podsumował.

Jesteście pod wrażeniem ich relacji po rozstaniu?

Zobacz także: Julia Wieniawa w szczerych słowach o rozstaniu z Baronem. Zdradziła, czy mają kontakt

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów