Baron zdradził, jak układa mu się z Blanką Lipińską! Skomentował też związek z Wieniawą

Zuzanna Morska 15.05.2020
Baron
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Muzyk zespołu Afromental i autorka jednej z najpopularniejszych powieści w Polsce już nie ukrywają się z uczuciem. Jak im się układa?

Od kiedy Baron i Blanka Lipińska ujawnili, że są parą, fani z niecierpliwością czekają na ich kolejne wspólne zdjęcia i nagrania. O to akurat nietrudno, ponieważ muzyk i autorka książek razem spędzają kwarantannę związaną z pandemią koronawirusa.

Ostatnio Baron wziął udział w wywiadzie na żywo na profilu magazynu "Gala" na Instagramie i zdradził co nieco na temat związku z ukochaną. W dodatku odniósł się do swojej relacji z Julią Wieniawą!

Baron o związku z Blanką Lipińską

W rozmowie live z dziennikarką "Gali" Baron wyznał, co naprawdę pociąga go w Blance Lipińskiej. Oboje bowiem zdają się być dla siebie świetnymi przyjaciółmi.

Na pewno cenię jej charakter i lubię z nią gadać. Ona zawsze ma tyle do powiedzenia, że to jest fascynujące. To jest taki ogień, który sprawia, że chce mi się z nią gadać. Lubię się z nią śmiać, wygłupiać. To jest kobieta wulkan. Zawsze się coś dzieje. Nie mogę nie wspomnieć o talencie Blani - a jest to talent kulinarny - a ja jestem łasuchem totalnym. (...) Z powodu tej miłości przytyłem 8 kilo, ale już zrzucam - wyznał Baron.

Muzyk wyznał też, że nie raz słyszał, że spotyka się z Blanką, aby zdobyć popularność w Polsce. Takie same komentarze zresztą pojawiały się, kiedy był w związku z Julią Wieniawą.

Bolało, że związki są to skalkulowane akcje mojego menadżera po to, żeby wypromować siebie bądź tę drugą stronę. Nikt nie wierzył, że takie osoby mogą poczuć coś do siebie. W mojej relacji z Blanią połączyła nas szczera fascynacja i to ta fascynacja doprowadziła do takich, a nie innych decyzji. Tak samo w tej relacji, jak w relacji z Julką Wieniawą - wyznał gitarzysta Afromental.

Myślicie, że powinien przejmować się takimi komentarzami?

Ten projekt robi furorę na świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów